PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=746309}

Shadowhunters

6,5 24 946
ocen
6,5 10 1 24946
Shadowhunters
powrót do forum serialu Shadowhunters

Jak na razie widzieliśmy 3 odcinki. Wiele osób już ocenia serial co moim zdaniem jest przesadą gdyz widzieliśmy dopiero 3 odcinki. Moim zdaniem serialu nie ocenia się po pary episodach.
Ale do rzeczy
Minusy -czyli rzeczy które najbardziej mi się spodobały
- Isabelle- przede wszystkim jest odzwierciedleniem tej z ksiazki którą bardzo lubię. Jest nieokrzesana flirciara i taką powinna być
- Jace - mimo iż miałam co do niego obawy bardzo dobrze radzi sobie z tą rolą jak na razie i jest 100 razy lepszy niz filmowy Jace
- Hodge - w filmie przedstawiony jako starszy a tutaj jest dość młody co bardzo mi się podoba.
Serial ma też rzeczy do których nie mozna się przyczepić ale nie są one na plus moim zdaniem.
Minusy
- niektore wątki - np. Clary już wie że jej ojcem jest Valentine no sory ale to jest moim zdaniem zdecydowanie za wcześnie. Albo wątek Valentina który urzeduje w Czarnobylu wzięty niewiadomo skąd. Ale to jest jeszcze do przyjęcia rozumiem że reżyser miał taką wizję
Efekty specjalne- no i tu najwieksza porażka jak na razie. Wyglądają one strasznie sztucznie i niskobudzetowo. Moim zdaniem jest to najsłabsze ogniwo w tym serialu a w serialu fantasy jest to ważna sprawa. Mam nadzieję że w dalszych odcinkach się to poprawi.
Nowoczesny i zatloczony instytut - powinien być staroswiecki i oprócz Aleca, Izzie, Jaca, Hodga i Clary nie było tam chyba nikogo więcej. Źle zrobili ten istytut, za nowocześnie

To są rZeczy, które jak na razie zwróciły moją uwagę. Mówię tu tylko o tych 3 odcinkach. I mam nadzieje że niektóre rzeczy się poprawią. Na razie serial oceniam na 7/ 10 ale ocenie go dopiero przynajmniej pod koniec 1 sezonu.
Piszcie co wy zauważyliście

Natka1186

Zgadzam się co do efektów specjalnych, przyjrzyjmy się chociaż, kiedy umierają wampiry-ten rozprysk "iskier" z widocznym palącym się szkieletem jest bardzo słaby. Odnosząc się do wątku z Czarnobylem-uważam, że mimo iż wzięty znikąd to dodaje on jakiś charakter w serialu, pamiętajmy, że to nie jest odwzorowanie książki. Twórcy sami mówili, że nie będzie to całkowite przełożenie powieści na ekran. Ale może przejdźmy do rzeczy
Plusy:
- Alec- aktor bardzo pasuje do tej roli. Podoba mi się, że tak jak w książce nie lubi Clary i bardzo przeszkadza mu jej towarzystwo.
- Jace- co do niego mamy taką samą opinię
- Hodge- w formie młodszej jest jakoś bardziej wiarygodny
Są też rzeczy, których nie mogę przypisać do plusów ani minusów, jak np. Valentine, w filmie wyglądał bardziej jak brat Clary, a teraz jak jakiś bogaty alkoholik, co jest na minus, lecz jak pisałam powyżej jest lepszy niż tan z filmu.
Minusy:
- instytut pełen nocnych łowców. Ludzie błagam, przecież w książce tam nawet 10 osób nie było -.- jak wspomniałam na samym początku, serial nie miał być identyczny jak książka, ale uważam, że z tym przesadzili.

To są rzeczy, które w ostatnich 3 odcinkach zwróciły moją uwagę. Mam nadzieję, że wszystkie moje obawy znikną. Jak na razie 7/10, ale ocenę dodam na koniec 1 sezonu.Tak jak koleżanka powyżej, proszę o pisanie co wam się podobało, a co nie.
Pozdrawiam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones