PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=746309}

Shadowhunters

6,5 24 924
oceny
6,5 10 1 24924
Shadowhunters
powrót do forum serialu Shadowhunters

Nie stworzyli II części filmu ze względu na was!Nagle teraz wam się zrobiło żal ,że nie ma kontynuacji filmu. Każdy wyrażał negatywne na temat obsady. Podobno tylko Simon był najlepszym wyborem. Gdybyście poszukali w internecie i przeczytali post na temat tego ,że w serialu Cassandra pomagała przy wyborach aktorów.Każdy ma swój gust ,ale Cassandra napisała tą książkę i podczas kastingu kierowała się tym jak wyobraża sobie bohaterów. I znowu przez was ściągną serial z anteny i nie będziemy mieć nic! Nikt już się nie odważy choć spróbować nakręcić film czy serial , bo będzie myślał ,że okaże się klapą. Dary anioła to moja ulubiona seria książkowa i nie ważne czy aktorzy , efekty specjalne nie są dobre to i tak będę oglądać. Gdy tylko dowiedziałam się ,ze będzie serial byłam szczęśliwa ,a teraz jak czytam te wszystkie opinie mogę tylko mieć nadzieje ,że serial będzie dalej trwać. Jeżeli nie będziecie umieć docenić coś co macie to nic nie będziecie mieć. ;')

ocenił(a) serial na 3
Cukrowy_ktos

zgadzam się w 100% z Tobą! jestem wielką fanką serii książek Dary Anioła i mega się ucieszyłam na news, że mają robić serial <3 Musze przyznac, ze film był jednak niewypałem, ale serial, pomimo ze mają wpadki, jest dobry i myslę, że będzię tylko lepiej

ocenił(a) serial na 7
Cukrowy_ktos

Mimo oczywistych mankamentów to oglądam serial i te niedopatrzenia i gra aktorska mniej mi już przeszkadzają. Jedynie aktorka grająca Clary mogłaby wypaść znacznie lepiej. Mimo wszystko czekam co tydzień na serial i mam nadzieję, że nie zdejmą go z ramówki za szybko.

ocenił(a) serial na 5
Cukrowy_ktos

"Dary anioła to moja ulubiona seria książkowa i nie ważne czy aktorzy , efekty specjalne nie są dobre to i tak będę oglądać." no to już na fanatyzm zajeżdża. Chcesz oglądać coś gdzie i aktorzy i efekty specjalne są słabe tylko po to żeby było że nakręcili twoją ukochaną książkę? Ja też przeczytałam te książki i bardzo je lubię ale jeśli mają tak to zniszczyć czy filmem czy serialem to wolę żeby faktycznie nie robili nic, w mojej głowie wszystko wygląda tak jak moja wyobraźnia to ogarnęła po przeczytaniu książki i dobrze mi z tym.
"Jeżeli nie będziecie umieć docenić coś co macie to nic nie będziecie mieć. ;')" Jakbym była spragniona i ktoś podstawił mi pod nos swój mocz to mam docenić że mam cokolwiek? To ja już wolę swój :D

Cukrowy_ktos

Uwielbiam książki i Cassie i ja też się najpierw cieszyłam z tego, że ma być serial ale okazał się totalną klapą i niszczy mi wyobrażenia z książki. Sama powiedziałaś, że aktorzy i efekty są beznadziejne. A więc po co to oglądać skoro nie zostało już nic? Może to i lepiej, że ściągną go z anteny nie będzie co niszczyć...

Shanonn22

Może dla ciebie. Ale powtarzam to przez was nie ma II części filmu , więc miej pretensje do siebie ,że ten serial jest do dupy i powinni stworzyć kolejną część filmu. Pamiętaj jeśli ściągną go z anteny nigdzie już nie odważy się nagrać film czy serial dary anioła.

ocenił(a) serial na 5
Cukrowy_ktos

Jak to przez nas? Czy któraś z nas się wypowiedziała na temat filmu? Jak dla mnie mogli kontynuować film, mi się pierwsza część podobała. Ale my tu przecież oceniamy serial. A nie jest tak że serial jest zły bo go nie lubimy, tylko my go nie lubimy bo jest zły. Jakby się bardziej postarali to miałby większą oglądalność i by go na pewno nie ściągali z anteny, więc to tylko i wyłącznie wina producentów.

ocenił(a) serial na 6
Cukrowy_ktos

Zgadzam się z tobą Cukrowy_ktos . Oczywiście, każdy może mieć swoje zdanie. Ja na przykład cieszę się, że powstał serial. Ale naprawdę nie rozumiem dlaczego jest na niego aż taki hejt. Wszyscy tam się starają. Jasne, efekty specjalne nie powalają, ale pomyślcie dlaczego tak jest? To jest tylko serial. nie mają kasy na to, żeby zrobić tak dobre efekty jak w Avengers XD Poza tym, aktorzy w 1 odcinku naprawdę byli irytujący, ale później już się jakoś rozkręciło. Ja oceniłam ten serial na 7, ale może zmienię zdanie i dam wyższą notę, gdy obejrzę cały sezon, a nie tylko 1 odcinek. I mam nadzieję, że będą kolejne sezony. Serio, widziałam może 2 lub 3 dobre opinie na temat tego serialu...

ocenił(a) serial na 5
xmermazingx

Ale powiedz co nam po tym, że się starają? Wszyscy się starają ale albo komuś wychodzi albo nie, w serialu akurat nie do końca wyszło. To jest TYLKO serial? Nikt nie mówi że mają być efekty jak w filmach, ale jest wiele seriali gdzie efektom nie ma co zarzucić, chociażby gra o tron czy żeby nie było że tam mają większy budżet to nowo powstały The Shannara Chronicles. Da się? Da się. No tylko kilka dobrych opinii na temat serialu chyba daje do zrozumienia, że jednak nie czepiamy się bez powodu bo inni podzielają nasze zdanie, bo poza słabymi efektami specjalnymi, które rażą w oczy, są jeszcze słabi aktorzy (którym oczywiście daję szansę na poprawę bo wiem że dopiero zaczynają) oraz słaby scenariusz, gdzie bohaterom przypisano może po dwie dominujące cechy charakteru a resztę olali przez co postacie są bardzo jednowymiarowe. Ale również obejrzę cały sezon, bo w wielu przypadkach następuje poprawa wraz z ilością wyprodukowanych odcinków, daję im szansę. Narazie ocena 5/10, jestem skora podwyższyć jeśli się poprawią.

ocenił(a) serial na 6
love_books

No w sumie to masz racje :) Po prostu nie rozumiem, czemu (NIEKTÓRZY!!!) ludzie oceniają po pierwszym odcinku :)

ocenił(a) serial na 5
xmermazingx

Dziękuję :) Chciałam tu po prostu zauważyć manię szufladkowania "bo przez was" "to wasza wina", jakby wszyscy musieli serial kochać a jak mają inną opinię to od razu be, bo krytyka jest niedopuszczalna. Ale też nie rozumiem oceniania po jednym odcinku, najlepsze seriale jakie oglądałam miałam ochotę wyłączyć po pierwszym odcinku bo szału nie robiły ale zawsze daję szansę bo przecież wszystkiego dobrego w jeden odcinek upchnąć się nie da :)

ocenił(a) serial na 6
love_books

No dokładnie :))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones