PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=746309}

Shadowhunters

6,5 24 924
oceny
6,5 10 1 24924
Shadowhunters
powrót do forum serialu Shadowhunters

Odcinek 8

ocenił(a) serial na 10

Wow... Był super jeden z lepszych chyba do tej pory. Tylko Alec i oświadczyny skomplikował sobie życie jeszcze bardziej chociaż Lidię polubiłam.
Nie patrzcie na serial jak na odzwierciedlenie książek bo zmian jest wiele owszem tylko jak na serial właśnie coś co jest opartego na pomyśle.
Zmiana Simona i cały wen wątek świetny

ocenił(a) serial na 10
sol22

Magnus był przeuroczy ta jego rozmowa z Izzy był bardzo ludzki z tym zastanawianiem się. A on i Alec to po prostu mistrzostwo. W książce było ich mało razem i osobno dlatego cieszę się że te postacie bardziej spychane na margines dostały nowe życie i że można odkryć w nich coś nowego.

sol22

Coraz lepsze są te odcinki, choć to i tak nadal przeciętny poziom.
Widać że w inny sposób przedstawiony jest klimat w porównaniu do pierwszych odcinków, jest bardziej lekki.
Myślę że w latach 90-tych bądź na początku nowego millenium by to przeszło ale dzisiaj 2 sezonu raczej nie będzie.

patryks83

A ja bym chciała, żeby był drugi sezon, chociażby ze względu na kilka pobocznych postaci, takich jak Magnus czy Alec. Myślę, że mimo wszystko brakowałoby mi ich, gdyby serial został zdjęty po tym pierwszym sezonie. Fajnie wyglądają na ekranie. Clary i Jace są mi raczej obojętni, jakoś mnie ich sceny nie jarają, zresztą chyba większość osób tutaj ma podobne odczucia, ale ta dwójka jest serio spoko. Postać Simona też na plus. Isabelle mimo jej ciągotek do kusych strojów i ogólnie natury kokietki, jest w porządku. Po ostatnim odcinku Raphael mnie nawet trochę zainteresował. Może więc jeszcze nie wszystko stracone :)

patryks83

Ten serial jest drugi co do popularności serial na kanale (nie pamiętam jego nazwy :p) więc może jednak są nadzieje na drugi sezon.

ocenił(a) serial na 9
marcelina179

Freeform? Tak, to prawda.

sol22

Gdzie mogę zobaczyć 8 odcinek z polskimi napisami? :)

ocenił(a) serial na 10
marcelina179

Seriale online? ja oglądam w dzień premiery bo wiele niestety polskich portali się popsuło

sol22

Dobra, już znalazłam i obejrzałam. Szczerze? Póki co najbardziej zauroczył mnie Max *.* Jest kochany ^^

ocenił(a) serial na 9
sol22

Odcinek super, te oświadczyny bardzo mnie zaskoczyły, ale robi się ciekawie :P Biedny Malec..

ocenił(a) serial na 10
Maly_piszonek

Z tego co widziałam po zdjęciach do odcinak 11 to są przy tym mieczu prawdy( nie do końca pamiętam z książki jak się nazywa) Magnus też tam jest. Ten ślub raczej nie dojdzie do skutku chociaż polubiłam Lidię. Max jest słodki i mam nadzieje że będzie go więcej

sol22

Te oświadczyny mnie zszokowały. Co ten Alec sobie myśli, to ja nie wiem.
Fajnie, że wspomniano Henry'ego Branwella, no i historia o sokole... Aż nostalgia bierze :)
Na koniec zrobiło mi się żal Simona, ale jego wątek też na plus.
No i Raphael, nie sądziłam, że tak polubię tą postać.

Nie przedłużając - naprawdę, niezły odcinek!

ocenił(a) serial na 6
KillingFrost

Myślę, że Alec w ten sposób chce pomóc rodzinie, żeby nie stracili pozycji względem Clave ani władzy w Instytucie. To bardzo pokazuje jego charakter - chroni rodzinę, nawet jeśli ma poślubić Lydię, którą zna kilka dni. (czy nawet kilka godzin)

ocenił(a) serial na 10
martys99

Ja jednak wątpię że dojdzie do tego ślubu. Polecam obejrzenie zdjęć z odcinka 11.

ocenił(a) serial na 6
sol22

Wiadomo, że nie dojdzie, ale jest to fajny plot twist.

sol22

Niestety 8 odcinek jeden z najgorszych jak nie najgorszy. Strasznie wiało nudą, pokraczne zombie, kiepska walka, ten sztuczny płacz Clary i kolejny raz słaba gra aktorska.
Moja ocena 3,1/6

Dlaczego Jace mizia się z Clary choć wie że to jego siostra ?

patryks83

On jeszcze o tym nie wie

ocenił(a) serial na 10
KillingFrost

Jeśli ktoś nie czytał książek to przepraszam za spoilery.
Oni nie są rodzeństwem tylko tak myśleli

sol22

Wiem o tym i sądzę, że kolega powyżej też wie ;)

ocenił(a) serial na 10
sol22

Serial byłby sam w sobie dobry gdyby nie taka słaba gra aktorska :/ mówię tutaj o Aktorce która gra Clary i Aktorze który gra Jace ;3
Serial ogólnie jest fajny, do zniesienia, ale ostatni odcinek to na prawdę prawie na nim zasnęłam :/ Mam nadzieje że dzisiejszy odcinek będzie lepszy.

ocenił(a) serial na 10
Malia1505

Aktorzy jak aktorzy po prostu dla mnie postacie są nudne tu przynajmniej. Zresztą napisałam o tym osobny post.
Ja się najbardziej cieszę że rozwijają postacie poboczne i nie przeszkadza mi że wszystkich szybko wprowadzają. Na zagranicznych forach ludzie chyba chcą żeby było kropka kropkę jak w książce wszystko

sol22

Wszystkim naraz nigdy się nie dogodzi...

sol22

Do tych co obejrzeli już 10 odcinek.
Myślicie, że Michael Wayland w serialu będzie ojcem Jace'a? Jeśli nie to co z jego prawdziwym synem? I co z Sebastianem?? :)

ocenił(a) serial na 10
marcelina179

Dla mnie to po prostu Valentine się maskuje bo takie cudowne odnalezienie po latach byłoby za proste. A co do tego czyim synem jest Jace to pewnie zrobią jak w książce chociaż nieźle to tam pogmatwane było

ocenił(a) serial na 9
sol22

Też uważam, że to Valentine ;-) bo czytając niejeden artykuł i słuchając tego co Emeraude mówiła w AfterBuzz, zakończenie serialu jest jak w książce więc wyjdzie na jaw, kto jest rodzeństwem ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones