PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=746309}

Shadowhunters

6,5 24 941
ocen
6,5 10 1 24941
Shadowhunters
powrót do forum serialu Shadowhunters

Serialowa klapa :(

ocenił(a) serial na 1

Moim zdaniem serial jest kompletną klapą i nie dorównuje kinowej ekranizacji.Strasznie byłam rozczarowana decyzją reżysera o zrezygnowaniu z nakręcenia II części.Gdy się dowiedziałam że ma powstać serial strasznie się ucieszyłam i czekałam na niego z wielką niecierpliwością ,po obejrzeniu kilku odcinków serial okazał się strasznie nudny, a gra aktorska w tym serialu to jakiś żart .Niestety już raczej nikt nie podejmie się nakręcenia kolejnych części filmu :(

Libercia12345

Niestety wielu odpuszcza po kulki odcinkach. Drugi sezon jest znacznie lepszy.

marcelina179

Kilku*

marcelina179

I prawidłowo, że odpuszczają, bo serial wcale się nie poprawia w żadnym momencie. Niewypał po całości i pewnie będzie jeszcze gorzej

nisiam

Jednak masz rację... Nie tak sobie wyobrażałam ten serial. Może lepszy byłby już o "Diabelskich Maszynach"? Sama nie wiem.
Wiem tylko tyle, że z moich ulubionych serii książkowych robią kiepskie filmy/seriale, nie licząc Harry'ego Pottera i Narni.

marcelina179

Ja odpuściłam po dwóch odcinkach :D Czytałam książki i oglądałam film, ale serial to niestety głębokie dno...

madi_xx

Oglądam dla Sebka :P

ocenił(a) serial na 3
Libercia12345

I film i serial to niestety klapa. Pamiętam,że gdy oglądałam film to na usta cisnęło mi się WTF ?!?!?! Totalny niewypał. Natomiast serial to dno i kilometr mułu. Jedyne co mi się podoba to dobór aktorów do roli Aleca i Isabell. Może z czasem się rozkręci ale ja nie mogę znieść głównej "aktorki",czyli serialowej Clary. No tak mi działa na nerwy,że nie musi ust otwierać żebym dostała szału ,wystarczy widok jej twarzy,nieskażonej myślą.

curran

Racja. Aktorka jest tragiczna, ciągle ten sam wyraz wykrzywionej twarzy..
Ale nie przeszkadza mi to tak strasznie, bo książkowej postaci też nie lubiłam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones