PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=746309}

Shadowhunters

6,5 24 946
ocen
6,5 10 1 24946
Shadowhunters
powrót do forum serialu Shadowhunters

The Final Hunt

ocenił(a) serial na 10

Czy możemy poświęcić chwilę by pogadać o finale serii? O to moje przemyślenia: Fabularnie finał był taki sobie. Zakończenie wątku Sebastiana jakieś takie na szybko. Najpierw mówią o tym jaki to on jest niebezpieczny a potem Clary go rozwala.
Emocjonalnie finał chwyta za serce. Po pierwsze wreszcie mamy Sizzy Czekałem na to tak długo. Po drugie i ważniejsze cały przeskok o rok w przyszłość. Zjednoczenie Podziemnych i Clave, Magnus Wysokim Czarownikiem Alicante, Alec Konsulem. Izzy dowodzi Instytutem. I ta ostatnia scena z Clary i Jacem. Świetne nawiązanie do odcinka pilotażowego. I jeszcze to otwarte zakończenie. Gdyby tak ktoś to wykupił i kontynuował od tego momentu. Byłoby ciekawie.
Ps. Szczery Jace jest świetny.

Strefa52

Mam takie same odczucia o końcowym odcinku, uratowanie Magnusa też za szybko poszło.
Jakoś taki nijaki ten finał.
No i za dużo cukru jak dla mnie na koniec, przesadzone i przesłodzone.
Otwarte zakończenie to jedyne dobre posunięcie, bo jest szansa na ewentualną kontynuację.
Jak już wiedziałam, że to koniec to tylko było takie "Chyba sobie żartujecie z tym zakończeniem" w mojej głowie.

Elka_2

Gdzie można go obejrzeć

ocenił(a) serial na 6
Strefa52

Jonathan był kreowany na Boga a tu Clary machnęła rune i po robocie, za szybko to zrobili. Maryse wymazali runy i pamięci nie straciła, zakończenie trochę bezsensowne. Pokochałam świat nocnych łowców, postacie i motyw walki z demonami. W książce to wyszło o niebo lepiej,mam nadzieję że zrobią porządny film.

ocenił(a) serial na 7
Strefa52

Czy książkowo to sie zakończyło tak jak u Cassandry ? Bo neci mnie pytanie co dalej i czy będzie kontynuacja.

ocenił(a) serial na 6
kunapwd

Wiesz, zależy którą książkę z serii o Nocnych Łowcach masz na myśli. Na pewno wyszli poza Miasto Niebiańskiego Ognia jeżeli chodzi o relację Alec-Magnus. Ktoś inny stracił pamięć, nie Simon. I to nie z winy Asmodeusa. Ktoś inny stał się Nocnym Łowcą, nie Simon. Ktoś inny miał problem z Niebiańskim Ogniem, nie Jace. Był Edom w finale i główna 6 bohaterów tam była po to, żeby ratować Magnusa i... kogoś jeszcze, ale nie Raphaela i Luke'a. Jonathan nie żyje. Wszystkie główne pary są razem. I to chyba na tyle z książek. Duże zmiany.

ocenił(a) serial na 7
wrongreason

czyli według książki Clarie nie straciła pamięci i nie została wykluczona ze świata nocnych łowców??

ocenił(a) serial na 6
maaajenka

Nie. W książce pamięć o Świecie Cieni stracił Simon.

ocenił(a) serial na 7
wrongreason

czyli clarie normalnie żyła długo i szczęśliwie z Jace'm w świecie cieni, a wykluczyli Simona?

ocenił(a) serial na 7
maaajenka

Spoiler!!!Simona też na długo nie wykluczyli, bo w finale stał się człowiekiem i stracił pamięć. Później jednak jego przyjaciele namówili go żeby wstąpił do akademii nocnych łowców i przeszedł szkolenie po którym został nocnym łowcą a poprzez przyjęcie magicznych runów odzyskał pamięć( oczywiście są teraz z Izabel razem, bo są narzeczonymi).

ocenił(a) serial na 6
kunapwd

A i kontynuacji raczej nie będzie. Niby showrunners zostawili otwarte zakończenie w razie, gdyby ktoś chciał reanimować serial, ale sami przyznali, że plan i wszystkie rzeczy, które tam się znajdowały, wszelkie propsy zostały sprzedane i gdyby nawet mieli coś zaczynać po jakimś czasie, to byłaby to robota od 0. Poza tym aktorzy poszli też już w swoje strony i nie ma pewności, że wszyscy mogliby wrócić i jeżeli np. nie wróciłaby Alisha w roli Mai, to nic by się wielkiego nie stało, bo i tak nie miała wielkiego związku z pozostałymi bohaterami, ale gdyby nie wrócili np. Kat i Harry to byłby problem. Mówili, że może zbiorą się za jakiś czas i zrobią kolejny film z obsadą serialową, że jest taka możliwość jeżeli ktoś się zainteresuje tematem albo zrobią jakiś spin-off 6-epizodyczny. Ale to takie gdybanie.

ocenił(a) serial na 7
wrongreason

Spoko dzięki za wypowiedź. To może losy dalsze od książki "Pani" ?

ocenił(a) serial na 6
kunapwd

O kurde wyszła 3 część Nocnych Intryg(kontynuacja Darów Anioła) a nie przeczytałam.

ocenił(a) serial na 6
kunapwd

Wiesz co nie czytałam dalszych książek poza serią "Dary...", ale znam fakty z nich dzięki fanom, tumblr i Shadowhunters Wiki. Jednak nie jestem w stanie ich umiejscowić, Cassandra bardzo dużo napisała od końca Darów i ciężko się w tym połapać.

ocenił(a) serial na 7
wrongreason

Najlepszy jest prequel tzn. Trylogia diabelskich maszyn. Ta seria jest o dużo lepsza niż Dary anioła. A i Magnus też odgrywa w niej znaczącą rolę. Polecam bo naprawdę warto.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones