PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=746309}

Shadowhunters

6,5 24 945
ocen
6,5 10 1 24945
Shadowhunters
powrót do forum serialu Shadowhunters

Co to ma być ja się pytam? Serial to tragedia, co to jest za Jayce i Clare? Nic mi tam nie pasuje ani nie gra.. Film wg mnie był super, magiczny.. Jayce w filmie dary anioła jest idealnym odzwierciedleniem z książki, zresztą tak jak Magnus , Clare, Simon to juz w ogóle ideolo! Ja chce 2 część filmu!! I następne. A ten serial zdejmijcie z anteny!!!

ocenił(a) serial na 6
marimar3

Kto to Jayce i Clare?

dagao

Mistrz ;D

dagao

Daga rozwaliła system xD

ocenił(a) serial na 6
Nadienn

Odpuściłabym gdyby nie wspomniała o tym, że czytała książki :/

dagao

Może to były inne książki, w których też byłi Nocni Łowcy, Magnus, Simon itp. Może nawet był film, a my go nie znamy O.O

Swoją drogą na lody Magnum mówię Magnus :P To chyba jakieś skrzywienie :P

ocenił(a) serial na 6
Nadienn

Całkiem prawdopodobne! No to wychodzi na to, że jestem bardzo niemiła :(
...Ty to w ogóle jesteś skrzywiona xD

dagao

Nie powiem kto mnie tak urządził! :P
Nawet jak oglądam inny serial - Lucyfer - i główny bohater to Lucyfer Morningstar, to jakoś tak dziwnie samo w głowie mi się przekłada na Morgenstern :P

A jak tam twój Val? Nadal nie możesz na niego patrzeć po Reign? :P

ocenił(a) serial na 6
Nadienn

I bardzo dobrze ci się przekłada!
Weź mi nawet nie wspominaj, mam bardzo złe obrazy przed oczami! Nie wiem jak przeżyję dzisiejsze oglądanie :| A może raczej jak ty je przeżyjesz...

dagao

Damy radę! Bardziej się martwię kolejnym odcinkiem :o Mam w głowie mnóstwo teorii odnośnie Vala i.... Aleca xD Ale pogadamy o tym jak obejrzysz ten odcinek :P

Nadienn

Jakich teorii? Jestem ciekawa :D

marcelina179

Nie wiem czy mogę je podawać tak na forum ;) Nie chcę dawać spojlerów ;)

Nadienn

To przed komentarzem napisz "UWAGA SPOJLER" xD

marcelina179

Zrobię tak we wtorek rano, jak tylko obejrzę nowy odcinek :P Powiem wam czy coś z tego się sprawdziło :P

Nadienn

MOŻLIWE SPOJLERY

No dobra, odkąd Matt napisał na swoim Twitterze, że "jeśli Alec pocałuje Valentine'a to będzie okropne", to czekam CZEKAM! na taką scenę xD

Możliwe, że w tym odcinku będzie scena z "Get out!",a ponieważ widziałam zdjęcie Dot i Magnusa (w tym samym stroju, w którym wzywał Azazela), to zastanawiam się po czyjej stronie znowu jest Dot.

Magnus!Valentine musi udowodnić Alecowi kim jest naprawdę, więc podejrzewam 17k dowodów ich związku :P (Najbardziej prawdopodobne teorie to wspomnienie prezentu od Aleca lub dopuszczenie go do wspomnień Magnusa podczas tortur).

Valentine!Magnus nie jest na bieżąco z ploteczkami świata Podziemnych i Nocnych Łowców, więc nic nie wie o największym skandalu dekady (czyt. Lydii porzuconej przed ołtarzem na rzecz "głupiego czarownika" z toną brokatu wokół siebie :P ). Tak więc wkopie sam siebie w konfrontacji z Alexandrem Geydeonem Light(of-Magnus-life)woodem :D Val pewnie się zastanawia, czemu ten głupi Nefilim kręci się ciągle wokół Podziemnego.

Biedny Alec na początku będzie myślał, że Magnus chce z nim zerwać :(

Będzie scena walki Aleca i Vala!Magnusa, kiedy Alec zakwestionuje jego prawdziwą tożsamość lub Val!Mag odkryje jak działają moce Magnusa :| Oboje będą w szoku.


Generalnie w ciemno mogłabym dać nagrodę dla Alana Van Spranga i Harry'ego Shum Jr za ten odcinek (2x12). Widziałaś sneak peaki i promo? Alan był taki... delikatny, zrozpaczony, kompletne przeciwieństwo Valentine'a czy innych jego charyzmatycznych ról. Harry zupełnie inaczej mówił, poruszał się, stracił płynność ruchów Magnusa, jego ciepły, uspokajający głos. Zdecydowanie nie jestem gotowa na ten odcinek T.T DAWAĆ MI GO TERAZ!!!!!! xD


Miały być tylko spojlery o Alecu i Valentinie? A co tam, lecimy dalej :D

Sizzy się zacznie :D Izzy będzie chciała trochę jadu od Simona, ale nasza ukochana sierotka jakimś cudem się temu oprze i w inny sposób pomoże swojej przyszłej dziewczynie pokonać to uzależnienie (błagam, oby jak najszybciej, bo to już się robi nudne). Może opowie jej jakąś fajną historię filmową? :)

Jace nie polubi Sebastiana xD Haha a to zaskoczenie xD Czyżby to dlatego, że Sebuś zacznie podrywać Clary? Stawiam, że jako pierwszy go przejrzy, choć może jeszcze nie w tym odcinku. Ale może być kilka zabawnych scen z tą dwójką/trójką :P

Olly, nowa partnerka Luke'a chyba ma coś wspólnego z Praetor Lupus. Czyżbyśmy się spodziewali Jordana? TAK! TAK! TAK! :D Choć pewnie też jeszcze nie w tym odcinku...


No to takie mniej więcej mam teorie odnośnie jutrzejszego odcinka :) Kilka się wykruszyło, kilka ewoluowało w inną, ale fajnie by było, gdyby choć część się sprawdziła :) (Oby to była scena pocałunku Matta i Alana xD Hahaha umarłabym na tym xD Twitter by wtedy eksplodował xD )

ocenił(a) serial na 6
Nadienn

Przeczytałam tylko końcówkę tej wypowiedzi i zgadzam się, też umarłabym podczas pocałunku Matta i Alana :/ no i nie tylko Twitter by eksplodował!

dagao

No wiesz co?! To ja się tu produkuję, a potem nikt mnie nie czyta?! Foch! I to z przytupem! :P

Czemu nie chcesz zobaczyć tego LEGEN(czekaj)DARNEGO pocałunku? xD Pomyśl, że gdzieś tam wewnątrz ciała Alana jest ukryty Magnus :P

Nadienn

Ja przeczytałam wszystko i teraz jeszcze bardziej czekam na więcej :D
Myślisz, ze Seba zabije Maxa?

marcelina179

:D
Patrząc na tytułu kolejnych odcinków... tak :( Tak samo jak Val zabije Jace'a i wtedy będzie leciała piosenka Ruelle - The Other Side. Wiem, że Ruelle powinna kojarzyć się tylko z Maleciem, ale jedyne co widzę słuchając tej piosenki to Clace. A ta scena jest do tego idealna! Clary rozpacza, wtedy Raziel daje jej jedno życzenie, Jace wraca do życia i w tle leci Ruelle.... ooohhh już mi łzy lecą jak o tym myślę T.T

Nadienn

Ale by było jakby to wszystko co napisałaś się sprawdziło!

Nadienn

A Sebek mimo tego, ze byl zły to zawsze go lubiłam *.* Tak mi go szkoda.. to nie jego wina ze taki był :(

marcelina179

Końcówka Niebiańskiego Ognia była okrutna. Zielone oczy.... T.T
Sebastian jest bardzo fajnie wykreowaną postacią i czarnym charakterem. Nigdy nie wiadomo czego się po nim spodziewać. Demoniczna krew wiele w nim zmieniła, no i te zboczenia z uwiedzeniem własnej siostry, staniem się jednością z podrobionym sobą (chodzi mi tutaj o Jace'a). Ja rozumiem, że po stracie ojca i biologicznej matki każdy chciałby mieć kogoś, kto go kocha, no ale bez przesady :|
W każdym razie mam nadzieję, że w serialu uda im się utrzymać to rozdwojenie w odbiorze jego postaci. Już po pierwszym odcinku i tych kilku teaserach jestem zachwycona kreacją Willa Tudora, jego brwiami, zdradzieckim uśmieszkiem. Jednocześnie uwielbiam i nienawidzę tej postaci. Bardzo jestem ciekawa ich wspólnej sceny w Alikante :)

Zawsze mam wiele teorii jak oglądam film, serial czy czytam książkę :) W filmach najłatwiej jest przewidzieć co zrobią dalej. W serialach i książkach też czasami się to udaje. Ale teraz mamy tak nietypową mieszankę scenarzystów w 2B, że nie wiem czego się spodziewać xD Co jest dobre, bo mogę robić mnóstwo teorii, a potem w odcinku dostaję coś zupełnie innego, ale i tak jestem tym zachwycona, bo akurat o takim rozwiązaniu bym w życiu nie pomyślała :D

Jeszcze tylko 2 godziny... :D

marcelina179

Aaaach! A propos filmu! Nie wiem czy wiesz, ale w środę na TVNie będzie leciał Dary Anioła Miasto Kości z moim ulubionym Jace'em (Jamie) i Magnusem bez spodni :D No i Luke też tam będzie :3

ocenił(a) serial na 6
Nadienn

Taka już jestem!
Wiesz dobrze co widzę, gdy patrzę na Alana...

dagao

Jeśli widzisz związanego Alana z Reign to....... nie wiem jak możesz się nie śmiać z tej sceny xD To było przezabawne xD Alan jest świetnym aktorem z ogromnym dystansem do siebie :) Muszę nadrobić jego filmografię, bo bardzo bardzo chciałabym go teraz zobaczyć w jakiejś komedii, musicalu lub gdziekolwiek jako pozytywnego bohatera :)

ocenił(a) serial na 6
Nadienn

Postać Henry'ego za bardzo zniszczyła moją psychikę, żebym mogła się śmiać!

Nadienn

No więc jestem już po 2x12 i.... muszę to obejrzeć jeszcze przynajmniej 2x, żeby to w całości ogarnąć. Tak dużo się działo....

Sprawdziło się kilka teorii, ale nie wiem czy powinnam się z tego cieszyć :|

Nie będę wam dawać spojlerów (jeszcze), ale powiem wam, że Alan Van Sprang i Harry Shum Jr są mistrzami. Zwłaszcza Alan. Wszystkie emocje jakie miałam związane z jego osobą przez poprzednie sezony - to wszystko gdzieś umknęło i liczyło się tylko tu i teraz. Ooohh tyle emocji....

Kolejną osobą zasługującą na wielkie brawa jest Will Tudor. WOW O.O Jest jedna scena, która zrobiła na mnie spore wrażenie i tak szczerze to mam mieszane uczucia co do intencji Sebastiana. No i była jeszcze inna scena, absolutnie urocza scena xD Scenarzyści naprawdę chcą nas zabić xD

Ale ale... Jak już zabijać to jakimś porządnym shippem xD SIIIZZZZYYYYYYY!!!!!!!! xD Wszystkie ich sceny są świetne xD A nowe pseudo Simona jest przezabawne xD Uwielbiam ich i uwielbiam Rosę xD

Jak jesteśmy w kategorii "shipp"... Alec....biedny chłopak i to nie tylko w kontekście Magnusa, ale też własnej siostry. Ehh... Te fragmenty muszę jeszcze raz obejrzeć...

Aha. Nie lubię Climona. Ktoś lubi??? Miałam zupełnie inną teorię odnośnie tej sceny i niestety nie sprawdziła się..... Nawet nie wiecie jak bardzo żałuję...

Sneak peak 2x13 jest na tyle dziwny, że potrzebuję chwili na zaakceptowanie tego i stworzenie pewnych teorii.

Nadienn

Gdzie oglądałaś 12 odcinek??

marcelina179

Mam link do internetowego Freeform z czyjegoś tv i oglądam live :) Ale chyba już powinny być dostępne pierwsze wersje tego odcinka. I chyba ktoś nagrywał na Periscope.

Nadienn

Właśnie obejrzałam :D ten sezon jest naprawdę świetny! Sceny Simona z Izzy naprawdę mnie rozbawiły :D Magnus taki biedny.. Alan zagrał rewelacyjnie w tym odcinku. Do tego Jace i inkwizytorka :O
Clary z Simonem mnie irytują razem, chce żeby Jace już był z Clary :p
Ale i tak najlepszy był Sebcio *.* Co za łobuz ;D

marcelina179

Zgadzam się ze wszystkim!!! :D
Sebuś na końcu zaprasza własną siostrę na kolację i nie przewidział, że ona może się z kimś spotykać podczas akcji Jace-to-mój-brat xD Dosłownie widziałam serduszka w jego oczach, a potem zawód podczas tej sceny xD

ocenił(a) serial na 6
marcelina179

Bardzo dobre podejście, Sebastian jest świetny <3

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones