PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=746309}

Shadowhunters

6,5 24 941
ocen
6,5 10 1 24941
Shadowhunters
powrót do forum serialu Shadowhunters

Will Tudor

ocenił(a) serial na 10

Dlaczego Will Tudor (grający Sebastiana) nadal nie jest dodany w obsadzie, nawet gościnnie?

ocenił(a) serial na 6
Ksiazna

Również niecierpliwie czekam, aż go dodadzą, żeby wystawić mu te 10. Z tego, co widziałam w materiałach oczekujących na akceptację, ktoś go zgłosił do dodania już 13 czerwca

Ksiazna

Nie wiem co się dzieje, ale część materiałów oczekuje na akceptację już dobrych kilka miesięcy. Rozumiem braki mniej istotnych postaci, ale Sebastian od 2B jest prawie jak główna postać. To trochę irytujące... I tak jak Sheilad, też czekam z 10 dla niego.

Nadienn

Dodałam większość obsady. Nadal czeka w kolejce. Niestety, ale coś dzieje się z filmwebem. Dawniej czekało się góra kilka dni. Teraz są to nawet lata.

marcelina179

Właśnie też się dziwię. Dawniej bardzo szybko były wprowadzane zmiany. Myślałam, że nikt się nie interesuje tym serialem i sama chciałam wprowadzić część, ale widziałam materiały oczekujące od 2016 :| Filmweb sobie w kulki leci czy co? IMDb szybko wszystko dodaje. Wgl kto może autoryzować te zmiany? Kiedyś chyba mogli sami internauci. Czy coś się teraz zmieniło?

Nadienn

Nadal są to internauci, wiem o niektórych, ale nie mam znajomości żeby do nich pisać :p

marcelina179

A jak można zdobyć te znajomości?

Nadienn

Możesz napisać do tych, którzy sprawdzają kontrybucje, ale poza kolejką i tak nic nie zrobią, bo niby nie można. Ale mi się wydaje, że jak jesteś znany na fw to niektórzy "obsłużą" cię poza kolejką :p

marcelina179

Ciekawi mnie jak zostać taką osobą sprawdzającą i akceptującą to co ludzie chcą dodać. Niedługo będę miała więcej czasu (miejmy taką nadzieję), więc mogłabym się czymś takim zająć. Nie mówię tylko o stronach nawiązujących do SH, ale tak bardziej ogólnie.
(Wiadomo, że SH będzie priorytetem :P )

Nadienn

Żeby być taką osobą musisz uzbierać dosyć dużo punktów i pisać recenzje.. Teraz jest niemożliwością nazbierania punktów, bo jak widzisz czekać trzeba lata.

marcelina179

Nienawidzę pisać recenzji na fw, bo zawsze mocno się rozpiszę i zapominam skopiować swoją wypowiedź, a potem fw pokazuje swoją nienawiść do mnie i gubi się w systemie :| To naprawdę irytujące, więc po kilku razach przestałam to robić.

Czy to możliwe, że te wszystkie problemy z akceptowaniem nowych informacji wiąże się ze zmianą ustawień strony? Jakiś rok temu fw zmieniał układ dosłownie wszystkiego. Nie wiem czy to ma jakiś sens, bo skoro tak, to kto dodaje nowe filmy i seriale?

Nadienn

Nowy film czy serial można chyba dodać samemu. Jeśli chodzi o jakiekolwiek nowości czy kinowe premiery to nie ma się raczej do czego przyczepić, bo są one aktualizowane na bieżąco. Problem tkwi w reszcie produkcji.

Ksiazna

Moja najdłużej oczekująca kontrybucja jest z 6 lutego 2016! A gdzie tam jeszcze 2017.. Tragedia! Filmweb nie wyrabia...

ocenił(a) serial na 6
Ksiazna

Już jest :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones