PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=746309}

Shadowhunters

6,5 24 945
ocen
6,5 10 1 24945
Shadowhunters
powrót do forum serialu Shadowhunters

odcinek 2 sezon2

ocenił(a) serial na 10

Akcja bardzo fajnie się zagęszcza. Podoba mi się że pokazują nowe lokalizacje. Duet Izzy i Alec świetny oby mieli więcej scen. Jocylen(tak się to chyba pisze) trochę lepiej niż ostatnio. Clary mimo że autorka się poprawiła to mnie irytuje pakuje się z butami gdzie jej nie trzeba a teraz wraca z płaczem do normalności i naraża wszystkich. Jednak najlepsze sceny mieli niezaprzeczalnie Magnus i Simon. Zabawni i tacy..przyjacielscy. Ciekawe co jeszcze z tego wyniknie. Brak było tylko chociaż jednej małej scenki Malec'ka ale mamy w tym sezonie dużo odcinków więc pewnie jeszcze dużo przed nami

sol22

Trochę nie w temacie, ale ile ten sezon ma mieć odcinków? :)

ocenił(a) serial na 10
ocenił(a) serial na 10
_Gallavich_

10 w części 1 później przerwa na PLL i powrót na kolejne 10

sol22

Przerwa na co???? o.o
Chyba się starzeję, bo nie rozumiem co ludzie do mnie mówią :( OTP.... PLL... :(

ocenił(a) serial na 9
Nadienn

PLL-Pretty Little Liars czyli Słodkie kłamstewka :)

Dominiqa11

Ten sam producent? To już rozumiem, dlaczego obsada SH miała zdjęcia z palcem na ustach

ocenił(a) serial na 10
Nadienn

Ta sama stacja i tak im się układ programowy złożył. A wracając do tematu. Jak się podobał odcinek?

sol22

Zdecydowanie za szybko się skończył! :)
Brakowało mi Raphaela w pierwszym odcinku i dostałam go teraz :D
Muzyka się poprawiła - dobrze :) Ale motyw z szukaniem Camile w Indiach, przywróceniem Dot do życia, i kolejna scena z rozebranym Aleciem (i to bez obecności Magnusa! :P )... jakoś średnio mi przypadła do gustu :| Uwielbiam Aleca i samego Daddario, ale jak już mam się tak często zachwycać jego klatą to może bez futerka i z lepszej perspektywy, bo teraz trochę mało korzystnie wyglądał :P

Izzy jak bezproblemowo pokonała tego osiłka... Hahahaha xD I ta pełna uznania mina Aleca xD

Nadienn

Bez futerka? :D Wyobrażasz sobie jak facet goli klatę, a potem jakie to jest wkurzające kiedy włosy odrastają? :P Mi to osobiście nie przeszkadza :p

marcelina179

I właśnie tutaj pojawia się życiowa hipokryzja, bo kobiety muszą być gładkie na całym ciele, a golący czy depilujący się facet to jakieś niepotrzebne udziwnienie. Osobiście wolałabym gładziutką klatę :D Reszta może zostać ;)

_Gallavich_

Dzięki za odpowiedź :P

ocenił(a) serial na 10
sol22

Odcinek bardzo mi się podobał :D Najlepsi zdecydowanie Simon i Magnus, moje nowe ulubione BROTP ^^ Scena z wężem (My baby) to moja ulubiona :3 Wgl Alberto tak dobrze wcielił się w Simona, że naprawdę lubię jego postać, choć w książce za bardzo za nim nie przepadałam. No i był Raphael, więc życie stało się piękniejsze! Fajna scena Izzy i Aleca (Big brother ^^) :D Dziwi mnie tylko, że Alec tak bardzo odczuwa nieobecność swojego parabatai, a po Jace tego bólu wcale nie widać, jakby mu nie przeszkadzało że są z Aleckiem rozdzieleni :o Ale odcinek zdecydowanie na plus :D
Teraz tylko czekam na prawdopodobny pocałunek Maleca w 3 odc ^^ I na to jak Magnus jedzie po Jocelyn xD
Choć bardziej czekam na odc 4 ( widziałam zwiastun, który przez przypadek wyszedł), bo się wydaje jeszcze bardziej interesujący ^^

ocenił(a) serial na 10
_Gallavich_

Oj tak 4 wydaje się być bardzo interesujący. Chociaż w 3 jest Maya no i opiekuńczy Magnus więc też będzie co oglądać. No właśnie to że Jace nie cierpi z powodu rozdzielenia mnie wkurza przez co wydaje się że Alec jest ciągle zakochany w Jace co jest troch niesmaczne. Alec powinien zadbać o Magnusa

ocenił(a) serial na 10
sol22

Dokładnie! Po Jace nie widać tego cierpienia, jakie jest w Alecu, do tego Alec odtrąca Magnusa, co naprawdę wygląda jakby był nadal zakochany w Jace ;< Magnus się ciągle o niego martwi i we wszystkim stara się pomóc, a po Alecu nie widać nawet zaangażowania w ich relację :/
Cóż, mam nadzieję że w kolejnych odcinkach się to zmieni :D

ocenił(a) serial na 10
_Gallavich_

Oby to się zmieniło bo jeśli nie to niestety ta para przestanie być taka świetna. Alex jako charakter bardzo dorósł pod koniec sezonu 1 niestety teraz zachowuje się jeszcze gorzej niż w pierwszych odcinkach. Ta więź była bardzo nierówna już w książce ale w 2 pierwszych odcinkach tego sezonu jest jeszcze gorzej

użytkownik usunięty
sol22

Alec powinien zadbać o Magnusa?
Alec najpierw będzie dbał o swoich najbliższych i w tym wypadku jest to Jace i Izzy. Magnusa tak naprawdę nie zna jeszcze wystarczająco dobrze, więc miał dla niego olać brata i parabatai?
+ Magnus potrafi o siebie zadbać i, mimo że chce bliższą relacje z Alekiem, to jednak dobrze wie, że nie osiągnie tego od razu. Zdobycie zaufania, wytworzenie jakiegoś zalążku przyjaźni czy żeby Alec zobaczył, że może warto dać mu szansę (a już zaczyna to widzieć - sneak peak odcinek 4) to jednak potrzeba na to trochę czasu. I mam nadzieję, że zobaczymy to wszystko jak się do siebie zbliżają. :)

sol22

Widać że na 2 sezon dali więcej kasy, bardzo ładnie wyglądają niektóre sceny kręcone na świeżym powietrzu. Aktorsko też wypada trochę lepiej, choć niektórzy zaczęli irytować (patrz Simon). Dużo w tych dwóch odcinkach się działo, o wiele lepiej wypadają pojedynki na miecze, no i poprawili wygląd wampirów, które w poprzednim sezonie wypadły tragicznie, no i ten cały portal prezentuje się dużo łaniej.
Niestety jest też sporo głupoty (patrz samoczynne wywalone drzwi), naiwności i skrótów. Nie wiem czy dam rade wytrzymać te 20 odcinków, jednak to były 2 najlepsze odcinki w historii tego serialu.
Moja ocena 3,75/6

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones