PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=554657}

Shameless - Niepokorni

Shameless
8,2 47 641
ocen
8,2 10 1 47641
Shameless Niepokorni
powrót do forum serialu Shameless - Niepokorni

Debbie S9

ocenił(a) serial na 8

Czy tylko ja odnoszę wrażenie że w ostatnich odcinkach Debbie to głupia i wredna laska?

rafalhecko

A kiedykolwiek nią nie była?

ocenił(a) serial na 8
rafalhecko

Zgadzam się, niewdzięczna pinda teraz się obudziła z rachunkami a przez 18 lat nie pamięta kto za nią bulił. W poprzednim sezonie mogło jej zgnieść głowę zamiast stopy i by był spokój.

ocenił(a) serial na 10
rafalhecko

od 4 sezonu jest głupią pindą

ocenił(a) serial na 9
cehennem

Za jej zachowanie wobec Fiony, która mimo obecnego doła poświęciła się dla rodzeństwa powinna dostać w papę, jak była młodsza to była spoko, teraz niektóre sceny też ma dobre, ale w większości to przemądrzała dziewucha, denerwuje strasznie xd

ocenił(a) serial na 9
rafalhecko

taaaaak, chociaz w 14 odc musze przyznac, ze w koncu sie dobrze zaczela zachowywac i szacun. Ale wczesniej to najgorsza postac

ocenił(a) serial na 8
alaskazpodlaska

Niby tak, ale sama była winna całej sytuacji jakby nie patrzeć ;)

ocenił(a) serial na 8
rafalhecko

Każdy z bohaterów w tym serialu potrafi irytować swoim uporem czy błędnymi decyzjami itd. Problem Debbie polega na tym, że brak jej drugiej połówki. Nawet Liam ma powodzenie w szkole, a ona ciągle pod górkę. Mam nadzieję, że w 10-tym sezonie to się zmieni. Będzie musiała przejąć rolę Fiony i może trochę dojrzeje.

rafalhecko

Sorry, że wracam do wątku, ale ja nie rozumiem.. Jak mogli z Debbie tego ogarniętego i bystrego dzieciaka w pierwszych sezonach zrobić głupią, awanturniczą pinde, kto daję sobie zrobić dziecko dla "miłości". Potem robi coraz większe i gorsze głupoty. Jak? dlaczego?Z wiekiem zgłupiała?

ocenił(a) serial na 8
Restless_Heart

To po prostu wina scenarzystów którzy podeszli do postaci Debbie bardzo...progresywnie ;)

Restless_Heart

Zgadzam się, miała potencjał jako bohaterka, ale od pewnego momentu nie dało się już jej dalej lubić:( zakończenie też było słabe, że niby musiała znaleźć większego przegrywa od siebie, aby być szczęśliwą, bo nikt normalny jej nie chciał - bardzo krzywdzące i puste.

rafalhecko

skończyłem właśnie serial i miałem napisać że za wszystkimi b ędę tęsknił prócz Debbie, zrobili z niej obiboka który wszystkich by wykorzystał, nawet kolesia na wózku... okropna postać, a jak jej się działa krzywda to nagle feministka...

ocenił(a) serial na 9
rafalhecko

Wracam do dawnej dyskusji, ale osobiście uważam, że o to właśnie chodziło. Mała Debbie była bardzo dojrzałym dzieckiem, opiekowała się maluchami i miała na swojej głowie rzeczy, które nie powinny zaprzątać myśli dziewczynki w jej wieku. Była „za głupia” dla dorosłych, ale dojrzalsza niż jej rówieśnicy, co w końcu doprowadza do jej samotności. Oprócz tego zdarza się też, że dorosły, który „dojrzał za szybko” mimowolnie zaczyna zachowywać się jak gówniarz, aby w pewien sposób zrekompensować sobie utracone lata beztroski.

ocenił(a) serial na 10
rafalhecko

Ona miała też dużo cech charakteru swojej matki, co wyjaśnia wiele jej dziwnych zachowań. Jedną z najważniejszych, którą odziedziczyła po rodzicielce (i zarazem najgorszych) był skrajny egoizm. Porwanie dziecka, wykorzystanie seksualne przyjaciela, potem wrobienie innego chłopaka w dziecko w młodym wieku, itp. niestety, ale ta dziewczyna od początku miała problemy psychiczne, nie tylko w późniejszych sezonach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones