Shantaram
powrót do forum 1 sezonu

Karla

ocenił(a) serial na 8

Kogokolwiek wybiora do tej roli pewnie będzie niedosyt. W końcu Karla była ideałem. 3mam kciuki anyway.

A Charlie to wybór chyba idealny! Pasuje świetnie. Zobaczymy. Cant wait!

juju_hound

Karła nie byla ideałem. Zwykla sucz , na szczęście główny bohater pod koniec książki się obudził i odkochał. Co do aktorki, to az trudno uwierzyć czemu bohater miałby ją uwazać za wyjątkową i piękną. Staro wygląda

ocenił(a) serial na 8
cool_2

Spoiler alert :D A kolega przeczytał 2 czesci?

juju_hound

Karla była nie tyle ideałem co prawdziwie wyjątkową i niezwykłą kobietą. Ta postać kobieca nie przypomina żadnej innej znanej mi w literaturze nie tylko przez niebanalną urodę ale przez właśnie osobowość. Co ciekawe większość postaci w tej książce jest taka, są absolutnie niezwykłe, za to ją pokochałam

ocenił(a) serial na 7
cool_2

Aż sprawdziłam przez Twój komentarz wiek tej aktorki i nie mogę uwierzyć. Ona ma 28 lat? Wygląda na co najmniej 10 lat więcej... I potęguje to jej bardzo głęboki, poważny głos. Może miało podkreślać to, że Karla dużo przeszła, ale mi ona wyjątkowo nie podeszła

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
juju_hound

Jak miałem chyba z 20 lat i czytałem książkę to też uważałem Karlę za ideał. Z tego się wyrasta.

ocenił(a) serial na 8
MikeParcero

oczywiscie ze nazywanie postaci fikcyjnej ideałem nie nalezy odbierac na serio :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones