Shantaram
powrót do forum 1 sezonu

Okiem byłego przemytnika

ocenił(a) serial na 9

Mieszkałem w Indiach w 80 tych latach. Zajmowałem się przemytem elektroniki i złota. Kolega opisał to w książkach dostępnych na przemytnik.pl. Też przesiadywaliby w Leopold Cafe w Bombaju i mogliśmy mijać się z autorem Shantaram. Serial jest świetny. Fantastycznie oddaje klimat tamtych Indii. Oczywiście książka i serial jest w dużej mierze fikcją. Dla mnie Indie były super bezpieczne. Nikt mnie nigdy nie napadł ani nie oszukał. Oczywiście miałem do czynienia z dilerami a nie z gangsterami. Ale ulice Bombaju czy Delhi były super bezpieczne.
Serial ma swoje prawa i akcja musi się toczyć. Podoba mi się tak samo jak książka. Z przyjemnością oglądam każdy kolejny odcinek.

ocenił(a) serial na 9
kummer

Przeprasza powinno być „przesiadywalismy w Leopold Cafe’. Autokorekty zadziałała a nie widzę opcji edycji posta.

ocenił(a) serial na 5
kummer

Dużo zmieniło się w ciągu ostatnich 10 lat. Kocham Bombaj, lubię klimat Shantaram ale ten serial nie ma wiele wspólnego z tym wyjątkowym miastem ani ksiazką.

ocenił(a) serial na 9
BSOB

Jeśli chodzi o książkę to serial jest dokładnie tak jak sobie wyobrażałem w czasie czytania. A nawet lepiej. Książka bardzo mi się dłużyła. A w serialu jest aż za szybko. Oczywiście ten Bombaj jest inny niż w rzeczywistości ale jednak to są Indie lat 80 tych.

kummer

a ja pilem zPablo Escobarem wodke w Medinie w latach 70 wciskajac mu nasze franie i unitry jak Gierek byl z wizyta u Fidela na Cubie - Revoluton !

Amiga1240

Jesteś żałosny

kummer

Witam czy Shantaram jest po polsku czy napisy są po polsku?

ocenił(a) serial na 9
wlodos

Tak są polskie napisy na AppleTV +

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones