PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=528992}

Sherlock

8,6 222 753
oceny
8,6 10 1 222753
8,0 20
ocen krytyków
Sherlock
powrót do forum serialu Sherlock

S04e01 z napisami

ocenił(a) serial na 9

Czemu nigdzie nie ma odcinka z napisami. Jest ale z lektorem albo tylko po angielsku. Obejrzałabym po angielsku, ale to Sherlock mogę nie złapać jego wywodów. Ma może ktoś jakieś namiary na wersję z napisami?

ocenił(a) serial na 8
Lellandra

Miałam tak samo. Spowodowane jest to najprawdopodobniej tym, że polska premiera w bbc brit była z lektorem. Z tego co widzę, to na n24 już tłumaczą, więc za jakiś czas tam się pewnie pojawią.

ocenił(a) serial na 8
dagao

na n24 już 60%.
Napisali, że przy dobrych wiatrach wieczorem będą :)
Pozdrawiam, również czekam i ciągle trafiam na spoilery...

ocenił(a) serial na 8
PerfectSmile

Jeśli nie jest za późno, to lepiej unikaj internetu jak tylko możesz. Nie psuj sobie tego 3letniego oczekiwania! Również pozdrawiam i życzę miłego seansu :)

ocenił(a) serial na 8
dagao

To był błąd, bo co chwilę sprawdzałam czy ktoś już może te napisy wrzucił xd
No cóż, teraz żyje w niepewności
Dziękuje i też pozdrawiam :)

ocenił(a) serial na 10
PerfectSmile

Napisz proszę gdzie to napisali? szukałem jakiegoś info, mi napisy pobiera z n24 ale brakuje kilkudziesięciu minut tłumaczenia..na stronie jest 99%

ocenił(a) serial na 8
rybiaryba

rybiaryba- pewnie juz nieaktualne, prawda ?? xd

PerfectSmile

Hej jesteś wstanie mi dać link gdzie obejrzeć 4 sezon z napisami,pierwsze 3 obejrzałem na netflix ale nie ma tam 4 i nie mogę nigdzie znaleźć 4 z napisami więc jeśli jesteś w stanie byłbym bardzo wdzięczny

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones