Sherlock (2010-2017)
Sherlock: Sezon 4 Sherlock Sezon 4, Odcinek 3
Odcinek Sherlock (2010-2017)

Ostatnie wyzwanie

The Final Problem 1h 29m
8,2 3 917
ocen
8,2 10 1 3917
Sherlock
powrót do forum s4e3

Nudny serial

ocenił(a) serial na 5

Nie polecam serialu, zawierał może tylko jeden odcinek, który mnie zaciekawił, odcinki długie, lecz straszna kicha.Nie rozumiem fenomenu tego serialu i tak wysokiej oceny.Moja ocena 5/10

ocenił(a) serial na 5
Jax_Teller

Chyba mam podobnie - niby ciekawa koncepcja przeniesienia kultowej postaci brytyjskiej popkultury w realia 21 wieku, ale jak dla mnie coś w tym serialu nie zadziałało... Mimo, że lubię brytyjskie kino, oglądam te odcinki na siłę... No i postać Sherlocka w wydaniu Cumberbatcha działa na mnie irytująco...

ocenił(a) serial na 10
Jax_Teller

A moim zdaniem jest ciekawy. Szkoda tylko, że tylko 4 sezony ale oj tam. Ważne by podczas oglądania wyobrazić sobie nową sprawę prowadzącą przez Detektywa i jego doktora

Wiktoria_Walukiewicz

Planuje zabrać się za ten serial ale nie cierpię seriali typu CSI... Czy Archiwum X gdzie nie ma jednej głównej fabuły tylko co odcinek inna historia. Jeśli tak jest to nawet nie próbuje oglądać. Oświecicie mnie?

ocenił(a) serial na 10
kirkhamemt

W Sherlocku jest co odcinek inna sprawa ale cały serial krąży wokół Johna i Sherlocka. Większość fanów jak i ja shipuje Johnlock.

ocenił(a) serial na 3
Wiktoria_Walukiewicz

Większość fanów nie komentuje bzdurek i fantazji, tylko ocenia liczbowo. Między Johnem a Sherlockiem dosłownie nie było krzty romantyzmu i to jest chore, że ktoś nie umie znieść idealnej przyjaźni i potrzebuje pukaaaania pukaaanko pukać się muszooom!

ocenił(a) serial na 3
kirkhamemt

Mnie też ten procedural odepchnął

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones