PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=749925}

Attack on Titan: Junior High

Shingeki! Kyojin Chūgakkō
6,8 499
ocen
6,8 10 1 499
Shingeki Kyojin Chūgakkō
powrót do forum serialu Shingeki! Kyojin Chūgakkō

Jak zapewne wiadomo anime Shingeki no Kyojin jest animowaną adaptacją mangi, której autorem jest Isayama Hajime. Manga ta sporo zyskała przez ostatnie parę lat na swej popularności(w dużej mierze dzięki anime) na tyle, że doczekała się... swojej parodii!

Shingeki! Kyojin Chūgakkō to manga będąca parodią oryginalnego tytułu Isayamy.
Są w niej oryginalni bohaterowie walczący z tytułowi tytanami, z tym, że nie walczą z nimi w płonących, zrujnowanych miastach, lecz... przychodzi im odnaleźć się w realiach szkolnych jako uczniowie gimnazjum. Tytani zaś znani są nie z pożerania ludzi, a jedynie... częstego podbierania im drugiego śniadania.
W ramach oczekiwania na drugi sezon oryginalnej serii Shingeki no Kyojin, współtworzące oryginalną serię anime, studio IG postanowiło umilić fanom oczekiwanie tworząc animowaną adaptację: Shingeki! Kyojin Chūgakkō.
Seria ta jest nastawiona na typowy japoński humor, gry słowne, żarty sytuacyjne oraz stawianie głównych bohaterów w sytuacjach zupełnie odbiegających od tych z oryginalnego SnK.
Manga S!KC ma na chwilę obecną, aż 8 tomów(1 tom ma 160 stron)i jako, że odcinki będą pojawiać się co tydzień, można się ich spodziewać ok. 25, tak jak w przypadku oryginalnej serii.

Nie każdemu tytuł ten przypadnie do gustu, ale mając do wyboru oczekiwanie na dalsze losy bohaterów SnK w 2016 roku, wielu fanów ot choćby z ciekawości obejrzy te same postacie w zupełnie innych realiach :)

ocenił(a) serial na 10
Soleks100000

Ja się przy tym nieźle bawię! :D Nie pamiętam kiedy tak wybuchałam śmiechem. Gimnazjum to taka odskocznia od tego, co nas czeka w 2016r. Na 100% nie będziemy się śmiać wtedy...

ocenił(a) serial na 7
YvonneDixon

Najlepszy był dla mnie odc 8.
Levi bez głowy,w koszulce Akashi'ego z KurokoNoBasket :D
Choć i tak parodia tekstu Hanessa drugiego odcinka z SNK w czwartym odcinku SNKC mnie zniszczyła.
Nie opanujesz Trójwymiarowego Manewru,ponieważ jesteś za słaby.Ja robiłem się o mur,ponieważ jestem nachlany jak bela XD

ocenił(a) serial na 7
radas1998

SKC nie SNKC*

Soleks100000

Jedno wystarczyło napisać. Jest to wersja Chibi Attack on Titan. Każdy fan od razu by wiedział o co chodzi.

crazy_race

Jest jeszcze taka wersja: http://www.snk.wbijam.pl/teatrzyk_obrazkowy.html
Jeszcze bardziej przekoloryzowane niż to "Chūgakkō" i bardziej wpasowuje się do tych typowych chibi anime xd

ocenił(a) serial na 9
Soleks100000

Zgadzam się, że ta parodia to świetny pomysł na zabicie czasu, ale lepiej się za nią wziąć po obejrzeniu pierwszej połowy sezonu 3, bowiem parodia ta przepełniona jest różnego rodzaju spoilerami - szczególnie odcinki "Dreszczowiec", "Słodkie lato" i częściowo "Liścik Miłosny".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones