PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=636227}

AoT

Shingeki no Kyojin
8,4 37 003
oceny
8,4 10 1 37003
Shingeki no Kyojin
powrót do forum serialu Shingeki no Kyojin

13 ep...

ocenił(a) serial na 10

....Musi być badass! w 12 znow troche malo akcji a raczej jej zwortu.

ocenił(a) serial na 8
spychu1920

SPOILER:

Eren jako tytan, raczej będzie walczył z opancerzonym tytanem, który zniszczył jeden z murów broniących miasto. Bitwa ma być bardzo krwawa... Tak wynika z rysunków, które pochodzą z Mangi :)

ocenił(a) serial na 10
RazzleMan88

Właśnie obejrzałem 13 epizod = epicness. Co do walki z opancerzonym tytanem, to można się domyśleć, że prędzej czy później dojdzie do konfrontacji. BTW: proszę jednak nie pisać spoilerów, ja akurat od małego uczyłem się ekspresowego czytania i ciężko mi NIE ogarnąć całej strony. Można powiedzieć, że moje oczy czytają tekst wbrew mojej woli :)

ocenił(a) serial na 8
spychu1920

Ja oglądam to anime na: http://www.anime-shinden.info/24768-shingeki-no-kyojin-online.html
Jeśli możesz proszę, podaj link gdzie ty to oglądasz :)
Serial robi się coraz ciekawszy, chciałbym napisać więcej spoilerów, ale zatrzymam to dla siebie.

ocenił(a) serial na 5
RazzleMan88

Akurat ta seria najszybciej(bynajmniej tak mi się wydaje) ukazuje się na animezone lub anime-odcinki.

ocenił(a) serial na 10
RazzleMan88

Ja ściągam odcinki z http://horriblesubs.info/ i oglądam na TV, mam wtedy 1080p na dużym ekranie i dobry dźwięk. Najszybciej odcinki ukazują się na crunchyroll ale w PL nie jest dostępne :(

ocenił(a) serial na 8
spychu1920

Dzięki, właśnie jestem po seansie 13-stego odcinka! Rewelacyjny i te napięcie :)

ocenił(a) serial na 6
RazzleMan88

Ostatnie 3 odcinki sa niedorzecznie przeciagane i nudnawe (po za kilkoma kilkusekundowymi sekwencjami). Co 2-3 odcinki uswiadczamy niedzialajacego sprzetu u kogos. Tytani ukazywani sa jako takie przerosniete dzieci. Na dodatek w anime nie widac aby byli jacys szybcy/zwinni, wiec jakim cudem udaje im sie mordowac tylu ludzi popylajacych w tych swoich szeleczkach?

Ogolnie pomysl na anime/mange b. dobry, ale wykonanie... Z kazdym odcinkiem coraz gorzej :/

ocenił(a) serial na 8
sephiroh

W jednym z odcinków było pokazane, że jest kilka rodzajów Tytanów. Jednymi z nich są "Bystrzaki" - są bardzo zwinni, bardzo szybcy, nieco bardziej rozwinięci niż inni tytani. Nie różnią się oni od siebie niczym specjalnym.
Ale troszkę prawdy masz. Dramaturgia natomiast musi jednak być w tym serialu, ponieważ chodzi o zagładę ludzkości w końcu. Czy ludzie przeżyją? :)

ocenił(a) serial na 7
RazzleMan88

Niestety Sephiroh ma trochę racji. Siedem odcinków obejrzałem pod rząd i byłem pod wrażeniem. Dalej jest gorzej, przeciąganie, przeżywanie jakim to jest się nieudacznikiem, tchórzem (trochę już anime oglądałem i rzygam już tym), mdłe wspomnienia, itd. Np. ta scena z dowódcą chcącym zabić Erena bo jest tytanem i zdrajcą była tak przeciągnięta.... no ale i tak lepiej niż w One Piece gdzie w każdym odcinku trzeba pokazać zbliżenie na twarz w szoku każdej postaci i kilku gapiów, itd.

saitek

Wydaje mi się że w mandze szybkość i intelekt tytanów była lepiej pokazana. Co do OP to oczywiście ten zabieg jest stosowany by przedłużyć odcinek i nie zbliżyć się za bardzo do mangi (osobiście wolę to niż zapychacze).

ocenił(a) serial na 10
sephiroh

Weź pod uwagę, że ludzie na widok tytana czasami stają osłupieni z kupą w majtkach. Może są mało zwinni i nieinteligentni ale przerażają. Dlatego jest tyle ofiar.

ocenił(a) serial na 6
spychu1920

Ok, ale taki oddzial Erena wybity w ciagu 1min? Jakos nie widzialem tak dynamiki znacznej u tytanow a jednak wybili ich jak chcieli. Ogolnie jakos nieodczuwam tego "ludzkosc jest na krawedzi zaglady". Moze inni maja inne odczucia.

ocenił(a) serial na 8
spychu1920

yep, odcin megaepicki, nawet nie zauważyłem, kiedy mi te 24 minuty minęły :P. Już traciłem wiarę w ten serial, bo ostatnie 3 odcinki to była jakaś przegadana papka, ale to, co teraz zafundowali nam twórcy - brak słów, super klimacik, podtrzymuję moje 9/10 ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones