PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=636227}

AoT

Shingeki no Kyojin
8,4 37 010
ocen
8,4 10 1 37010
Shingeki no Kyojin
powrót do forum serialu Shingeki no Kyojin

Wgnieciony w fotel byłem na każdym odcinku, było tyle cliffhangerów, że od łapania się za głowę wypadły mi resztki włosów, a pod szczękę musiałem zrobić podpórkę, bo ta opadała aż do podłogi. Żaden serial mnie tak nie rozwalił jak Atak Tytanów. Akcja + muzyka tworzy z tego anime coś tak genialnego, że wali ci w mordę jak Pudzian, a ty znokautowany leżysz myśląc, że to koniec, ale ten wali dalej i dalej i w sumie nie masz nawet nic przeciwko. Epickość x1000. Jasne, ktoś może powiedzieć, że to naciągane, pod publikę itd., ale ja to kupuję. Tu nie będę doszukiwał się głębszego sensu, wartości itd. To ma wgniatać w fotel, i robi to doskonale. Jestem w połowie 3 sezonu, do tej pory było spokojniej, wyciszenie akcji, ale jestem na 13 odcinku i znów to czuję. Ta muzyka i te sceny. Jakbym non stop oglądał szarżę Rohirrimów z Powrotu Króla. Cholera, serio piszę to z wilgotnymi oczami. Ten serial mnie rozwala. Jestem znokautowany, ale błagam o więcej.

ocenił(a) serial na 10
Pablo1919

Jestem właśnie po 3 odcinku 2 sezonu i w 100% zgadzam się z tym co napisałeś. Tyle porypanych plot twistów i cliffhangerów to ja nigdy nie widziałem w żadnym serialu ani filmie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones