PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=636227}

AoT

Shingeki no Kyojin
8,4 37 007
ocen
8,4 10 1 37007
Shingeki no Kyojin
powrót do forum serialu Shingeki no Kyojin

Arcydzieło!

ocenił(a) serial na 10

Znajomy polecił mi to cudo, jako pierwsze anime w moim życiu i... Nie wiem jak to powiedzieć, jeden z najlepszych seriali w moim życiu, absolutne arcydzieło, chwyta za serce, w przeciągu kilku chwil byłem bliski płaczu, by za chwilę dyszeć z wściekłości, a to przecież tylko serial. Naprawdę kupa dobrej roboty.

ocenił(a) serial na 9
SzeldoExercitus

W dużym stopniu się z Tobą zgadzam. Dwa sezony obejrzałem prawie jednym tchem. Potem jeszcze zacząłem czytać Mangę od początku. Co mi się nie zdarzyło jeszcze nigdy wcześniej. Ten serial naprawdę ma coś w sobie. Ta aura tajemniczości i poczucie beznadziei. Ale z tego co czytałem na forach anime to akurat ten serial według ludzi z większym doświadczeniem w tym temacie jest dosyć słaby. Dlatego na razie najwyższą ocenę zostawiam w zapasie. Muszę się zabrać za inne i zobaczyć czy mają rację. Skoro AOT przedstawia sobą coś takiego to czym muszą być pozostałe? Na pierwszy ogień poszedł serial "Claymore". Jest jeden sezon bez planów na następny. Właściwie dobry bo też można było wczuć się w sytuację bohaterów ale bez tego "błysku" no i szybko zakończono jego produkowanie a to też o czymś świadczy. Zabrałem się za "Tokyo Ghoul" ale na razie ciężko mi idzie.

terbi_2

Anime Tokyo Ghoul bardzo dużo pomija z mangi i generalnie słabo opowiada tą historię, w przeciwieństwie do materiału źródłowego.

ocenił(a) serial na 9
Soleks100000

Czyli właściwie dobrze, że dałem radę obejrzeć tylko kilka pierwszych odcinków. Jak kiedyś mnie najdzie to zabiorę się za mangę. Oszczędziłeś mi siedzenia przed serialem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones