PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=636227}

AoT

Shingeki no Kyojin
8,4 37 084
oceny
8,4 10 1 37084
Shingeki no Kyojin
powrót do forum serialu Shingeki no Kyojin

BŁAGAM O POMOC

ocenił(a) serial na 9

Pierwsze 3 sekundy openingu przypominają mi jakąś piosenkę (możliwe, że z jakiejś kreskówki). Jeśli macie jakiekolwiek skojarzenia napiszcie! Zjada mnie to od środka.

leomessiii

Niestety nie mam skojarzeń. 3 sekundy to dla mnie za mało, aby z czymś porównywać. Doprecyzujmy tylko: Chodzi ci o "Sie sind das Essen und wir sind die Jäger!" z pierwszego openingu(z odcinków 1-13)?

ocenił(a) serial na 9
Soleks100000

Dokładnie o to mi chodzi

ocenił(a) serial na 7
leomessiii

Pamiętam że mi się z czymś kojarzyło kiedy pierwszy raz obejrzałam opening ale potem słyszałam to tyle razy że przestało :/

ocenił(a) serial na 9
tomanowa

Jak sobie przypomnisz z czym ci się kojarzyło, to daj znać ;)

ocenił(a) serial na 7
leomessiii

chyba kojarzyło mi się z soundtrackiem z jakiegoś amerykańskiego filmu ale o ile nie usłyszę tego przypadkiem to raczej już nie skojarzę, jeśli cudem to wymyślę to napiszę ;)

leomessiii

Haha wlasnie wlaczylem pierwszy odc po przeczytaniu tego postu bo mnie zaciekawil i odpowiadam z czym mi sie kojarzy - "szare miraże" Maanam. Co Ty na to? Zaczynam ogladac - mam nadzieje, ze nie bede ta seria rozczarowany ;) pozdro

ocenił(a) serial na 9
Piotrek_Gniezno

Nie będziesz rozczarowany ;) Szare miraże faktycznie mają w sobie coś podobnego do openingu, ale chyba nie o to mi chodzi. Sama już nie wiem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones