PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=636227}

AoT

Shingeki no Kyojin
8,4 37 064
oceny
8,4 10 1 37064
Shingeki no Kyojin
powrót do forum serialu Shingeki no Kyojin

...jestem zdania, że troszkę za dużo bawienia się z tym wszystkim. Na szczęście mniej i tak niż w Naruto bo tam to już naprawdę telenowela się robi. Historia każdego z osobna po 10 odcinków -.-. Mam nadzieję, że tutaj będą jeszcze góra 3 sezony naprawdę konkret. Pomysł z zamianą w tytana naprawdę dobry. Miejmy nadzieję, że wszyscy nie zaczną nagle tego robić po wstrzyknięciu czegoś od jego ojca. W tym momencie fajnie by wyglądało nadanie ciut większej inteligencji olbrzymom bo gdzie na początku było wow to teraz widzę tylko idące przed siebie mięso chcące zjeść mięso, coś jak zombie, a trend na zombie wg. mnie już trochę minął. Poza tym nic nie mogę temu zarzucić. Scieżka dźwiękowa, kreska, walki z tytanami są naprawdę dobre.

Sharimsejn

Jako czytelniczka mangi mogę powiedzieć tyle ,że historia wciąż trzyma poziom (jak dla mnie jest coraz lepsza, dostałam dokładnie to o co prosiłam :P) Ogólnie widać że autor stara się naprawić większość rzeczy z którymi miałam problem w pierwszym sezonie.

Bardziej inteligentni tytani? ee myślę ze już sam fakt że istnieją tacy tytani jak Uzbrojony Tytan czy Gigantyczny znacznie przechylił szale zwycięstwa na ich stronę. Gdyby każdy tytan stał się troszkę mądrzejszy ludzie nie mieliby z nimi najmniejszych szans i wyginęliby w kilka dni....
.... chyba że masz na myśli fakt że w późniejszych odc (w tych wyjazdem poza mury) Tytani są ukazani w jeszcze "głupszy" sposób niż na początku, to całkowicie się z Tobą zgadzam, ale to wszystko chyba przez to ,że dość często pokazywano w tych odcinkach "Odmieńców" którzy są już konkretnie popier****ni.

ocenił(a) serial na 9
avatar555

Haha no ten co skakał jak małpa to masakra jakaś :D

Sharimsejn

Wiadomo może czy będzie anime dalej kontynuowane ? Czy najpierw chcą trochę mangi narobić a potem dalej ciągnąć serial?

ocenił(a) serial na 9
Cassidys

II sezon anime jest zapowiedziany już oficjalnie ale nie ma podanej konkretnej daty. Chodzą spekulacje iż będzie to przełom 2014/2015 i tak też bym stawiał.

Sharimsejn

Dziękuję za info

ocenił(a) serial na 9
Cassidys

No tak przez premierę znając życie przeciętnego filmu przełożyli sezon anime i będzie w tym roku ale nawet nie wiadomo kiedy. Ehhh....

Sharimsejn

Ten film z aktorami robili zupełnie inni ludzie, typowo z branży filmowej.
Studio od anime czekało po pierwsze: na więcej materiału źródłowego w postaci nowych rozdziałów mangi, a po drugie: pracowali nad innymi produkcjami(w 2015 wypuścili 2 sezony "Owari no Seraph", a w kwietniu, tego roku wypuszczają "Koutetsujou no Kabaneri").
Bez obaw, nowe odcinki tytanów już powstają ( https://www.facebook.com/ShingekiNoKyojinWiki/posts/589598994533158:0?pnref=stor y ), a z uwagi na to, że letnie i jesienne premiery anime wypadają kolejno na lipiec i październik, w którymś z tych miesięcy powinni wreszcie wystartować ;)

ocenił(a) serial na 9
Soleks100000

Dzięki za info.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones