PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=636227}

AoT

Shingeki no Kyojin
8,4 36 932
oceny
8,4 10 1 36932
Shingeki no Kyojin
powrót do forum serialu Shingeki no Kyojin

Dla zainteresowanych, studio aby umilić oczekiwanie na 2 serie, wydało serie poboczną opowiadającą o przeszłości Leviego. Odcinki są już dostępne, w dobrej jakości i co najważniejsze po polsku na tej stronie: http://www.snk.wbijam.pl/kuinaki_sentaku.html

ocenił(a) serial na 5
florencja6

Świetna OVA, podobała mi się bardziej od samej serii. *.*

Pink_Phink

Bardzo dobra, jednak mogli ją troche wydłużyć;) W drugim odcinku czuło się, że wszystko było upchnięte odrobine na siłe. Z tego co wiem autorzy anime nie dali kilku wątków z mangi;) Pomimo to, mini seria również przypadła mi do gustu, jednak pierwszej nie przebije;) To oczywiście moja subiektywna ocena;)

ocenił(a) serial na 5
florencja6

W mandze nie było momentu poznania Isabel, od początku znajdowała się już w grupie Leviego. Poza tym większych różnic względem mangi nie było, nie licząc postoju w ruinach zamku podczas ekspedycji za mury (wtedy swoje pięć minut dostała Hanji) i nieco innej przemowy Erwina pod koniec. Oj racja, obejrzałoby się więcej o przeszłości Leviego :)

ocenił(a) serial na 9
Pink_Phink

Jaki angielski tytuł ?? Albo japoński

Pawel Nguyen xuan

attack on titan choice with no regrets

Pawel Nguyen xuan

http://shingekinokyojin.wikia.com/wiki/Attack_on_Titan:_No_Regrets - wszystkie tytuły i podtytuły są we wstępie :)

ocenił(a) serial na 9
Soleks100000

Dzięki przyjacielu, bardzo mi pomogłeś.

ocenił(a) serial na 7
florencja6

Było sympatyczne, ale z Hanji, która jest moją ulubioną postacią, została praktycznie usunięta, a przez chwilę kiedy się pojawia twórcy anime znowu zrobili z niej świruskę. Przecież ona nie jest świruską ;_;

tomanowa

oj troszke jest zwariowana:) ale tylko wariaci są coś warci...

ocenił(a) serial na 7
florencja6

Troszkę tak, ale na początku serialu zrobili ją tak jakby miała totalnego świra i wyłączone racjonalne myślenie xD

ocenił(a) serial na 9
tomanowa

Taak, Hanji jest jedną z lepszych postaci ^^ I to akurat IMO nie w momentach, kiedy świruje, tylko w pozostałych - świetnie to widać np. w 1 odc. 2 sezonu ;)

florencja6

Był w porządku, ale jednak wolę pierwszą. Może to dlatego, że nie przepadam za Levim...

ocenił(a) serial na 8
Icarusyaa

Naprawdę? To tak można? Nie przepadać za Levim?

ocenił(a) serial na 10
pani_sroka

Levi to troche jak taki Sasuke. W każdej mandze musi być taka zimna, zarozumiała postać, która będzie cały czas patrzeć z irytacją, jak na debili (Sasuke tak patrzy na Naruto np.) i ripostować. Do tego ta postać musi też dobrze wyglądać i być dobra w walce (czy czymkolwiek o czym ta manga jest). Taki japoński syndrom badassa.

ocenił(a) serial na 8
florencja6

Czy ktoś wie, dlaczego na filmwebowej liście odcinków specjalnych, ten tytuł pojawia się dwa razy? W wersji z 2014 i 2015 roku. To jakaś pomyłka czy powstały dwie wersje?

pchela89

Daty :) Po prostu odcinki wydano w dosyć sporym dostępie czasowym.
Pierwszy odcinek miał premierę w grudniu 2014, a drugi dopiero w kwietniu 2015.

ocenił(a) serial na 8
Soleks100000

Aaa, dzięki :)

pchela89

Najbardziej szokującym momentem tej pobocznej serii jest................................................ kiedy levi się uśmiecha lol, szczena mi wtedy opadła xD

ocenił(a) serial na 8
kokon303

fakt :D

ocenił(a) serial na 9
kokon303

Również się mocno zdziwiłam, ale z drugiej strony stało się to jeszcze przed śmiercią jego przyjaciół, a możliwe , że dopiero po tym zdarzeniu przestał się uśmiechać.

florencja6

EDYCJA: Pomyłka z mojej strony! Sorry!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones