PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=636227}

AoT

Shingeki no Kyojin
8,4 37 084
oceny
8,4 10 1 37084
Shingeki no Kyojin
powrót do forum serialu Shingeki no Kyojin

Czy to prawda?

ocenił(a) serial na 8

Słyszałem, że SNK zapowiada się na bardzo długą serię (co byłoby świetną informacją), może
ktoś potwierdzić? Zaznaczam, że nie zaglądam do mangi więc nie wiem.

ocenił(a) serial na 9
ogierinho

Manga jest ciągle w toku, a o drugim sezonie nic potwierdzonego nie słyszałam.

ocenił(a) serial na 9
ogierinho

Manga zapowiada się na bardzo długą serię. Może nie na aż tak długą jak Naruto czy One Piece, ale przez kolejne kilka lat pewnie będzie wychodzić. Póki co jest ogromny "hype" na tę serię, więc tak szybko on nie opadnie.

Aktualnie anime jest na 28-29 rozdziale Mangi, która do tej pory liczy 48 rozdziałów. Zostało jeszcze kilka odcinków, więc pewnie anime zakończy się tak na 34-35 rozdziale, bo skoro sezon się kończy to nie powinni zaczynać nowego, ważnego wydarzenia w fabule.

Nowego sezonu nie ma co się spodziewać w najbliższym czasie. Myślę, że dopiero za rok lub półtora roku będą mieć materiału mangowego, żeby myśleć o kontynuacji.Każdy rozdział mangi wychodzi co miesiąc i liczy około 50 stron, więc radziłbym sięgnąć do mangi niż czekać tak długi czas na anime.

ocenił(a) serial na 8
Skaza

Obyś tego roku/półtora nie wykrakał ;p Szczerze, może to dziwne, ale jakoś nigdy nie polubiłem czytania mangi, natomiast fanem anime jestem pełną gębą, może tym razem spróbuję, bo bardzo podoba mi się ten klimat SNK.

ocenił(a) serial na 9
ogierinho

Lepsze 1,5 roku niż fillery, które ciężko nawet zrobić w "SnK". Sasha próbująca przez cały odcinek ukraść ziemnioka, czy sprzątanie pałacu wraz Levim będzie nużące... A póki co anime wybija się ponad przeciętną, więc lepiej utrzymać taki poziom i nie robić drugiego Naruto.

A co do mangi to ostrzegam, że przez pierwsze kilka rozdziałów kreska może wydawać się okropna :P Szczególne dla kogoś, kto dużo mang nie czyta.

ocenił(a) serial na 9
Skaza

Zgadzam się z tobą :) Według mnie po to są OVA.

ogierinho

po dzisiejszym odcinku zaglądnąłem do mangi i dostałem więcej pytań niż odpowiedzi, prawdopodobnie będzie to długa seria
PS: mam nadzieję, że przestaną to wydawać w miesięczniku, już co 2 tygodnie by starczyło bo czekanie taki szmat czasu na nowy chap to przesada :D

ocenił(a) serial na 7
artialpha

Wydaje mi się, że po tych 48 chapterach mangi nadal bardzo mało wiemy, może jakieś 10% z całości.
Na drugi sezon anime pewnie trochę poczekamy, biorąc pod uwagę fakt, że po 21 odcinku jesteśmy już w 30 chapie. Chyba, że w anime zaczną tworzyć oryginalne historie nie czekając na mangę ( tak jak w pierwszym fullmetal alchemist), albo zrobią jakieś przydługie fillery.

Vaelyn

mam nadzieję, że się mylisz bo tworzenie fillerów w tak dobrym anime to zbrodnia

ocenił(a) serial na 9
ogierinho

Autor zapowiadał 20 tomów .. w grudniu ma wyjść 12-ty.

ocenił(a) serial na 10
Marvolo-san

W sam raz, żeby zamknąć tą mangę. Śmiało jeszcze 2-3 arci pełne akcji się zmieszczą ^^

ocenił(a) serial na 9
Szybu

z tego co kojarzę nie była to bardzo zobowiązująca deklaracja... ale zobaczymy. Ja tam stawiam na podobną ilośc chapterków co FMA... czyli faktycznie 20-21 tomów.


ocenił(a) serial na 8
Marvolo-san

Autor wymyślił bardzo rozległy świat, coś czuję, że będzie jednak tego delikatnie więcej. Tak czy siak 3,5 roku mangi minimum jeszcze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones