PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=636227}

AoT

Shingeki no Kyojin
8,4 37 010
ocen
8,4 10 1 37010
Shingeki no Kyojin
powrót do forum serialu Shingeki no Kyojin

Jak taki poziom jak w pierwszym odcinku będzie się utrzymywał to dostaniemy hit sezonu

The_Fallen

Zgadzam się z Toba i mam nadzieję że tak będzie .....a nie jak w większości anime że poziom z odcinka na odcinek spada:)

ocenił(a) serial na 9
The_Fallen

Też się zgadzam może z tego być coś na miarę naruto ;)

macian

bez jaj

The_Fallen

ale lol XD

ocenił(a) serial na 8
The_Fallen

Czuję że teraz przez najbliższe odcinki akcja się nieco uspokoi i będzie stopniowo się potem rozwijać no chyba że w mandze było inaczej, niestety nie miałem okazji jej czytać/oglądać.

HanysBoy89

Od następnego odcinka akcja rusza z kopyta ;)

ocenił(a) serial na 10
HanysBoy89

nom było trochę inaczej. I jeśli liczysz na spokojną fabułę to się mylisz bo w SnK praktycznie w ogóle nie ma nudnych elementów z wyjątkiem 34 czapka jeśli się nie mylę.

ocenił(a) serial na 10
The_Fallen

w tej chwili są sceny które powinny być za 3 epki. Poczekaj tylko jakiś 1-2 odc. i zobaczysz jak ci szczęka opadnie xD

The_Fallen

pierwszy docinek kozak ,mam nadzieje że będzie trzymać poziom.

ocenił(a) serial na 8
outlaw87

drugi odcinek również trzyma poziom- szykuje się nam (co najmniej) anime roku:)

thetruevoid

właśnie obejrzałem drugi ep , potwierdzam napewno anime roku będzie , super klimat

ocenił(a) serial na 9
The_Fallen

świetna fabuła i klimat

ocenił(a) serial na 10
The_Fallen

mistrzostwo

ocenił(a) serial na 9
The_Fallen

Jestem w szoku poziomem dwóch pierwszych odcinków! Czekam z niecierpliwością na następne !

JaareKK

tez jestem w szoku...ten opancerzony tytan byl boski

ocenił(a) serial na 10
The_Fallen

heh poczekaj to jakiegoś 20 odc. i dowiesz się kim on jest :) na razie nie będę spoilerował.

The_Fallen

Dawno nie obejrzałam anime, które od 1 odcinka tak bardzo "wcisnęło mnie w fotel". Animacja i kreska na dodatek są rewelacyjne, nie mogę doczekać się kolejnych odcinków.
Ogólnie to anime kojarzy mi się z dwoma innymi, które uwielbiam - TTGL, motyw życia w ukryciu, tam ludzie żyli pod ziemią i nie widzieli nigdy prawdziwego świata. Oraz z FMA, młody chłopak, który chce wstąpić do jakiejś armii + jego matka zginęła + jego ojciec nie wiadomo gdzie się podziewa. Skojarzenia są jak najbardziej na plus dla mnie, lubię takie motywy:) A poza tym głos tego blondynka kojarzy mi się z głosem Alphonse'a.

ocenił(a) serial na 10
elfka77

Jeśli te 3 Ci się podobają to polecam Gantz-a, głównie mangę gdyż anime jest tylko wstępem do niej i zakończenie oraz 3 ostatnie epki są zupełnie wyfilerowane - nie na podst. mangi.

Kast

Yup, mangę czytam, i jest przyjemnie ryjąca banię:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones