PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=636227}

AoT

Shingeki no Kyojin
8,4 37 010
ocen
8,4 10 1 37010
Shingeki no Kyojin
powrót do forum serialu Shingeki no Kyojin

Jak można zniszczyć postać.

użytkownik usunięty

Stwierdziłem ze wyleje frustracje nt zbezczeszczenia Panny Ackerman.
Jej wykonanie w drugim sezonie wygląda mniej więcej tak:
Coś się dziej>BYLE CO>Mikasa "EREN">EREN!!!>EREN!!>Eren GDZIE JESTEŚ?>Eren>Eren>Eren?!?.....
W tym S1 to jeszcze nawet uchodziło, jakaś tam historia ze śmiercią rodziców, próba przebicia friendzonea, jakiś tam kontakt z innymi bohatera (Czy ona w S2 pamięta że istnieje ktoś taki jak chociażby Armin?!)
Nie wiem czy to też tak wygląda w pierwowzorze ale to co dzieje się na ekranie powoli zaczyna frustrować, wszyscy dokoła podniecają się jako ona JEST OP, a prócz kilku scen gdzie pomacha mieczem to siedzi wiecznie z tym samym face, rozmyśla o Erenie, gdzie jest Eren, co dzisiaj robił Eren, jak żyje Eren, co zrobi bez Erena. Pomińmy fakt że w odróżnieniu od S1, teraz nie mamy już żadnych wspominek odnośnie jej przeszłości, a jak już są to NIE DAJĄ one absolutni NIC fabule jak i samej postaci.
Dziękuje, ulżyło mi.

ocenił(a) serial na 10

Szczerze to w głębokim D mam głównym bohaterów. Ja ten serial głównie kocham za tytanów i sceny pożarcia.

W każdym razie pewnie zainteresuje Cię info, że robią odcinek specjalny poświęcony Mikasie. Więcej info na snk.wbijam.pl

ByrekK

Dzięki za cynk o tym odcinku. Ty masz to w D a to tymczasem moja ulubiona postać.

ocenił(a) serial na 7

W mandze zostało wytłumaczone dlaczego tak się zachowuje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones