PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=636227}

AoT

Shingeki no Kyojin
8,4 37 003
oceny
8,4 10 1 37003
Shingeki no Kyojin
powrót do forum serialu Shingeki no Kyojin

Jakie macie propozycje zakończenia serii? Jakie będą odpowiedzi na pytanie:
-Kto stworzył Tytanów
-Dlaczego ktoś stworzył Tytanów?
-Co kryje się w piwnicy Yaegerów?
-Nie będę spoilerować, ale mam nadzieję, że ktoś tu czyta mangę i wie jakie jeszcze mam pytania na myśli XD

ocenił(a) serial na 9
nightfeeling

Tytani to ludzie ?
Sami siebie stworzyli ?
Ojciec Erena zapewne miał taką samą moc jak Eren... czyli w piwnicy hmm... jest "lek na tytanów" i przywróci im ludzką formę ?

↑↑↑ Wszystko to, to tylko domysły ↑↑↑

Tak. Czytałem mangę ale co można z niej wywnioskować ? Co tom pojawiają się kolejne pytania... Ale mam przeczucie że już blisko do wyjaśnienia... przynajmniej części pytań.

---Spoiler--- Może ten "tytan małpa" to ojciec Erena ? Cholera... coś czuje że ta małpa to ktoś ważny. ---Spoiler---

ocenił(a) serial na 9
bartik101

Tytani to ludzie? Też tak sądzę, szczególnie po rozdziale 38.
Sami siebie stworzyli? No ale ogólniej XD
Nie wiem. Naprawdę nie wiem....
---SPOILER--- Nigdy o tym nie myślałam....ale czemu? Ojciec Erena wydawał się spoko gościem, przecież był lekarzem. Więc czemu, niby chciał tego? A może tego nie chciał? No bo we wspomnieniach Erena, jak tatusiek zamienił go w Tytana i dał klucz to facet był taki roztrzęsiony i załamany jakby nie mógł tego kontrolować i widział jedyną szansę w Erenie. A jak zamienia się w "małpe tytana" to zmienia mu się osobowość i traci częściowo przynajmniej pamięć. Kuuurde ale nas autor w bagno pakuje XD Jednak to wiem na pewno włochaty tytan aka małpa na pewno jest ważnym elementem naszej zagadki. ---KONIEC SPOILERA---

ocenił(a) serial na 9
PandoraHearts

Kim są tytani... Jest jakiś rozdział mangi ale wole go nie czytać żeby nie psuć wszystkiego <-- zresztą i tak nie przetłumaczony. Może ludzie toczyli między sobą wojny i jedna ze stron stworzyła tytanów ? Oni wyrwali się z pod kontroli ? Może to takie niby zombie ? Nieudany experyment ?

---SPOILER--- Ale niby jak oni ukryli fakt że w murze są tytani ? ---SPOILER---

I jeżeli większa liczba ludzi stoi za ich stworzeniem to niby jak udało im się to ukryć przed ludzkością ?

ocenił(a) serial na 9
bartik101

Tak, tak chodzi ci pewnie o one-shota z 2006. Był o tym temat- mam na kompie go, ale jak przepuszczałam- za wiele nie zrozumiałam... Wojna- może. Zombie- Nie, nie sądzę, ale zawsze jakiś pomysł XD Eksperyment- Bardziej możliwe.
---SPOILER--- No właśnie nie wiem, jak oni ich tam wpakowali. Pewnie jakoś wykorzystali umiejętność utwardzania skóry. ---SPOILER--
Pewnie było to jakieś stowarzyszenie.

PandoraHearts

Odnośnie muru..

---MEGA SPOILER--- On istniał zanim przybyli ludzie ---MEGA SPOILER---

ocenił(a) serial na 9
ONeron

Przecież było że "ludzie zbudowali 3 mury" .
To jest właśnie piękno tego anime i mangi. Nigdy nic nie wiadomo.

bartik101

No właśnie może był zbudowany przez ludzi ale istniał zanim przybyła do niego obecna cywilizacja (100 lat pokoju)

ocenił(a) serial na 9
ONeron

I niby ludzie zapomnieli że zbudowali mur ? Przecież istnieją książki, przekazy itp.

bartik101

Nie wiadomo o co tu chodzi ale mur istniał zanim przybyli do niego ludzie (obecni). Wcześniej podobno była jakaś wojna i ratując się przed tytanami ludzie popłynęli statkami w kierunku murów (połowa całej wyprawy zatonęła

ocenił(a) serial na 9
ONeron

Skąd ty to wszystko wiesz? :O

PandoraHearts

http://calorescence.tumblr.com/post/51450703198/did-you-know-the-inside-covers-o f-the-japanese

oczywiście jest więcej takich podpowiedzi

ocenił(a) serial na 9
ONeron

Dziękuję :)

ocenił(a) serial na 9
PandoraHearts

Odnośnie muru, to mam nadzieję, że po uprowadzeniu Christy (Historii) to ten typek ksiądz z sekty wielbiącej mury się przełamie i powie coś na temat muru/tytanów... Bo jak wiadomo Historia ma hm... zezwolenie na ujawnienie całej tajemnicy.
Jednak nurtuje mnie jedno... Skoro zwiadowcy wiedzieli że Ona może im odpowiedzieć na parę pytań, to dlaczego jej nie pytali zaraz przy pierwszej okazji?

ocenił(a) serial na 9
Xardis4444

Powinieneś zaspoilerować...ale mam nadzieję, że czytają tutaj wszyscy mangę Bo teraz caaaała ta wypowiedź będzie na temat akcji w mandze. Czyli ---S P O I L E R--- Dlaczego jej nie pytali zaraz przy pierwszej okazji? Bo są idiotami. Albo nie mieli czasu czy ten teges...w końcu odkryto kto jest Uzbrojonym i Kolosalnym Tytanem. No i biedny Eren został porwany. No i Ymir. Za dużo rzeczy na raz.

PandoraHearts

Wydaje mi się, że tato Erena wstrzyknął mu ten środek i zamienił go w tytana, po czym Eren go zjadł. Zjadając go uzyskał możliwość zmiany w człowieka bo jego tato również był tytanem.

ocenił(a) serial na 8
nightfeeling

Czasami ci Tytani są podobni do ludzi,których widzimy na ulicach. Mam taką rozkminę, że ci ludzie przestali wierzyć w Boga, mieli wszystko gdzieś, strażnicy pili, rozpusta się powiększała. I każdy człowiek który umrze zamienia się w tytana i tak będzie do czasu kiedy ludzie się jednym słowem ogarną,nie wiem to takie moje przemyslenia.

ocenił(a) serial na 9
wriki1234

Mało możliwe zwłaszcza że Eren i inni mogą zmienić się w tytana.

ocenił(a) serial na 9
bartik101

Na pewno tak nie będzie. Ale muszę ci przyznać, że takiej teorii jeszcze nie słyszałam XD Właściwie trudno nam cokolwiek wywnioskować. Nie mamy żadnych większych dowodów, że ludzie to tytani. Autor mógłby dać nam kilka podpowiedzi, a nie.

ocenił(a) serial na 8
wriki1234

Hmm powiem wam ze jest taka strona w mandze w ktorym Connie mowi ze tytan ktory nie potrafil sie poruszac i lezal w jego domu przypomina jego mame. Jezeli chcesz link do tej strony pisz!

ocenił(a) serial na 9
wriki1234

Wiem, wiem widziałam to i często do tego powracam. Ale niby jak ona zamieniła się w Tytana?Myślałam, że to sprawka małpy-tytana. Teraz już sama nie wiem. Uważam, że nie wszyscy Tytani to ludzie, ale jakaś część tak.

ocenił(a) serial na 9
PandoraHearts

Ape Titan, małpa tytan nie wiedział co to jest sprzęt do trójwymiaroego manewru ani jakim językiem mówią- więc nie sądzę, aby był człowiekiem. Chodź z drugiej strony, mógł on żyć w czasach kiedy nie było tytanów i on był pierwszym z eksperymentów, a potem nie widział ludzkości sto lat i powrócił aby się zemścić czy coś takiego XDD No dobra bez zemsty. Co sądzisz. Jak ludzie są zamieniani w Tytanów i czym/kim jest małpa-tytan?

ocenił(a) serial na 9
PandoraHearts

Jak to ? przecież Małpiszon coś powiedział do kogoś z ludzi .

ocenił(a) serial na 9
bartik101

Chodzi ci o to, że mówił? No wiesz przez tyle lat żył, to może nauczył się mowy ludzkiej.

ocenił(a) serial na 8
wriki1234

Tytan małpa ojciec Erena.

ocenił(a) serial na 9
wriki1234

Dlaczego tak sądzisz? XD

wriki1234

To jest niemożliwe za dużo argumentów na przeciw.

ocenił(a) serial na 9
ONeron

Autor robi nas w kaszanę. Mam wielką nadzieję, że niedługo wyjaśni nam chociaż część naszych pytań.

ocenił(a) serial na 6
nightfeeling

Poczytaj sobie komiks to się dowiesz jak się skończy.

ocenił(a) serial na 9
melson903

Komiks? ;) Jeśli chodzi ci o mangę to jestem na bieżąco i nie, nie wiem jak się skończy.

ocenił(a) serial na 8
PandoraHearts

Tak sie składa ze manga to komiks tyle ze japoński, nie możliwe ze ludzie stworzyli tytanòw bo las gigantycznych drzew odpowiada rozmiarom tytanòw więc ludzie musieli by stworzyć gigantyczne drzewa, i tytani są w murach które ludzie zastali już więc ta teoria odpada

ocenił(a) serial na 9
wriki1234

Czyli sądzisz, że tytani "zrodzili" się z natury, tak?

ocenił(a) serial na 8
PandoraHearts

Nie wiem

ocenił(a) serial na 9
wriki1234

A jak myślisz, że poswstali? :) Tylko z ciekawości pytam, bo sama osobiście nie wierzę, że takie COŚ mogło postać dzięki matce naturze.

ocenił(a) serial na 8
PandoraHearts

Po 1 to jest anime wiec wszystko moze sie stac, a po 2, mysle ze ludzie cos z tym maja wspolnego ale nie wiele, moze jak mowilem wczesniej to Bóg lub jakas siła wyższa bo jesli mamy ogromne drzewa, i mamy gadajaca mame- tytan Conniego to jedyna odpowiedz to Bóg XD

PandoraHearts

Uwaga spojler a więc sytuacja wygląda tak że już dawno nie zaglebialem się w fabułę atak of Titan wiec nie pamiętam nazw poszczególnych bohaterów dlatego nie opowiem wam dokładnie kto jest kim i dlaczego co ma bo zapomniałem ich imion ale tytanu nie powstali tak przyslowiowo z dupy ponieważ są oni ludzmi to raczej logiczne ze powstali w wyniku jakiegoś eksperymentów dlaczego wiem ze tytanu byli ludźmi ponieważ jeden tytan zjadł pół człowieka pół tytana i przybrał formę człowieka i miał tak jak eren umiejętność zmieniania się w tytana kiedy chce tyle ze miała większą kontrolę a i pół ludzie pół tytani to inaczej ludzie tacy jak eren ni wiecie takie moje nazwy malpi tytan to brat erena nie wiem dlaczego chce zabić erena ale do tego kiedyś dojdę i tytani jedzą ludzi aby odmienić się w ludzi malpi tytan potrafi zmieniać ludzi w tytanow ale nie takich jak eren kontrolujący swoją moc tylko zwykłych i nie wiem dlaczego pół ludzie pół tytani zrobili zamach na ludzkość ale pewnie chcą zabić erena aby ten nie wpadł w ręce małpiego tytana który poprzez zjedzenie erena chce zyskać moc kontrolowania tytanow a może coś jeszcze innego
PS nie chciało mi się pisać kropek sorry

ocenił(a) serial na 7
nightfeeling

Po pierwszych 20 odcinkach logika podpowiada że zakończenie może być jedno z dwóch:
1. Zakończy się beznadziejnie i 99% kwestii zostanie bez odpowiedzi bo nawet autor ich nie zna
2. Wcale się nie zakończy i jeszcze nasze prawnuki będą to oglądać. Moda na sukces przy tym serialu to struś pędziwiatr:P

Gubio

1. Autor doskonale wie co i jak. Skończy się pewnie byle jak, ale to dlatego, że na pewno bedzie drugi sezon no i sama manga jest ciągle w trakcie pisania.
2. Ciężko by było zamieścić całą historię w 25 odcinkach, w szczególności, że nawet manga nie jest zapewne nawet w połowie. Na dzisiaj jest 49 rozdziałów, przy czym ostatni 22 odcinek jest na podstawie 30 rozdziału mangi. Gorąco polecam przeczytać mangę :)

ocenił(a) serial na 10
leneq

Manga jest moim zdaniem strasznie chaotyczna i na początku jak ją zobaczyłam, to miałam dylemat - czytać ją czy nie? Aczkolwiek, zawsze wolałam mangę od anime więc się skusiłam i nie żałuję. Również polecam. :D
Mam nadzieję, że anime skończy się w jakimś urwanym momencie i będą mogli stworzyć 2 sezon również na podstawie mangi. Bo jeśli zmienią zakończenie na potrzeby 1 serii to niestety nie wypadnie już tak dobrze całościowo.

Swoją drogą, głupotą by było ze strony japońców, gdyby nie zrobili 2 sezonu, bo musieli nieźle na Shingeki zarobić. XD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones