PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=636227}

AoT

Shingeki no Kyojin
8,4 37 007
ocen
8,4 10 1 37007
Shingeki no Kyojin
powrót do forum serialu Shingeki no Kyojin

Można też stwierdzić że ludzie zamieniają się w tytanów prze jakiś rytuał(na końcu odcinka drugiego nowego sezonu widać obraz to przedstawaiający) i także to że to ludzie zaczeli ,,wojne" z tytanami.
A co do tytana-małpy to w jednej części mangi jest pokazany jako owłosiony facet z okularami który, według mnie żył za murami przez co nie znał nowego sprzętu.
Co myślicie?

ser_wiki_debos

Mam dylemat odnośnie spoilerowania, bowiem wiesz, że "tytan-małpa" to facet w okularach, ale nie wiesz czy żył za murami czy nie :D Wnioskuję, zatem, że czytałeś trochę mangi, ale nie jesteś na bieżąco.
W takim razie napiszę tylko, że ta kwestia jest wyjaśniona w mandze i wnioski nasuwają się same, zwłaszcza po pierwszym odcinku, drugiego sezonu.
Co do kadrów z endingu, podejrzewam, że zwłoki, przy których stoi postać w koronie i jedzące coś dzieci to zwłoki Ymir Fritz, a dzieci to jej następcy, którzy przejmują jej moce- taka jest moja interpretacja. O rytuale nie było mowy w mandze, ale była mowa o innym sposobie na przejęcie mocy tytana. Co do wojny i tego kto zaczął, to też było w mandze.

Soleks100000

Cześć soleks100000 wiesz może czy można online znaleźć mange od rozdziału 51 wzwyż najlepiej po polsku.

johntitor

W tej grupie dwie dziewczyny zajmują się tłumaczeniem bieżących rozdziałów.
Do rozdziałów 51-87, jest jeszcze dostęp, aby je sobie pobrać, ale na skutek drobnej afery z wydawnictwem(prawa autorskie) niedługo zostaną usunięte: https://www.facebook.com/groups/snkpolska/

Soleks100000

dzieki

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones