PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=636227}

AoT

Shingeki no Kyojin
8,4 37 010
ocen
8,4 10 1 37010
Shingeki no Kyojin
powrót do forum serialu Shingeki no Kyojin

Legenda Korry

ocenił(a) serial na 9

Podejrzewam, że nie jestem tu jedynym fanem seriali "Avatar", więc mam pytanie do reszty. Czy wam też trójwymiarowy manewr tak przypomina sprzęt i sposób poruszania się Policji w Mieście Republiki?? Bardzo podobne zasady działania i wgl, czy ktokolwiek z was zwrócił na to uwagę?
PS. Pozdrawiam fanów i Avatara i Shingeki no Kyojin ;)

AvatarRoku

Wg mnie to podobieństwo tylko w wyglądzie. W LK ten sprzęt to broń oraz jakby lasso na uciekających "złoczyńców", czasem używany do przemieszczania. W zasadzie to dzięki metalbending mogą używać tego w bardzo różnoraki sposób, w zależności od potrzeby.
W SnoK to tylko sprzęt do przemieszczania, jak na razie przypominam sobie tylko jedną sytuację gdy użyto tego sprzętu jako broni (levi w mandze).

Mi się za to rzuciło w oczy to, że główni bohaterowie mają przyjaciół z czerwonymi szalikami:).
I dla Mako i dla Mikasy ten szalik ma szczególne znaczenie związane z ich przeszłością i nie mogą się z nim rozstać.

ocenił(a) serial na 9
mirka_42

O kurcze! Teraz jak o tym napisałaś zachodzę w głowę jak mogłem tego nie zauważyć!? :D To faktycznie bardzo jednoznaczne, aczkolwiek pewnie przypadkowe podobieństwo.
Co do sprzętu masz rację pod względem "napędu"(?) w LK była to magia metalu, w SnoK jest to jednak złożony mechanizm. Mimo wszystko podobieństwo nadal mnie uderza.
Serdecznie pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones