PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=636227}

AoT

Shingeki no Kyojin
8,4 37 084
oceny
8,4 10 1 37084
Shingeki no Kyojin
powrót do forum serialu Shingeki no Kyojin

To najgorsze epizody w historii anime ^_^ jesli ktos wlasnie zaczal ogladac to polecam przeskoczenie ich

ocenił(a) serial na 9
Shinichi

Nie wiem dlaczego tak uważasz. A jeżeli już chcesz kogoś ostrzec to mógłbyś bardziej rozwinąć swoją wypowiedz niż tylko określić jako najgorsze epizody, ponieważ to nie są jakieś filery, a zawierają treść równie ważną dla fabuły.

kluszczor13

w takim razie polecam przeczytac streszczenia tych odcinkow, bez ogladania ich~

ocenił(a) serial na 10
Shinichi

Dlaczego niby? Te dwa odcinki są jedne z lepszych i głupotą by chyba było ominiecie ich -.-

Magic1997

Przegadane.......... nudne, ciagnace sie. zle napisane.

ocenił(a) serial na 10
Shinichi

Nie wiem czemu tak sadzisz. W tym odcinku wyjaśnili mniej więcej dlaczego Eren zmienia się w Tytana. To już bardziej przegadany i nudnawy jest odcinek 11.

ocenił(a) serial na 9
Shinichi

Widziałam je już po 2-3 razy, a nie mam nic przeciwko by obejrzeć po raz kolejny.

najgorsze odcinki tej serii i tak są o niebo lepsze od większości "najepszych odcinków" z anime jakie widzialam

ocenił(a) serial na 10
Shinichi

Chyba, za przeproszeniem, coś u Ciebie nieteges. Przegadany odcinek = nudny odcinek? Akurat czym więcej dialogu w SnK tym lepiej, bo więcej się wyjaśnia, a tajemnice stanowią fundament tej serii. Ciągła akcja to nie przepis na sukces.

Szybu

nie mam nic przeciwko calkowitemu braku akcji w anime. moj avatar pochodzi z anime Nana = =
natomiast te 2 odcinki byly po prostu zle zrobione i ciagnely sie w nieskonczonosc. Wszystko co zostalo powiedziane mozna byllo streszczyc w 5-10 minut. To siedzenie pod szkieletem tytana i gadanie bylo jak ogladanie 10 odcinkowej transformacji z DBZ

ocenił(a) serial na 9
Szybu

nie jestem taka pewna.. czasami wychodzi tak, ze im wiecej dialogow w SnK tym wiecej rodzi sie nowych pytań XD

ocenił(a) serial na 10
Marvolo-san

W sumie nie przypomina mi się żaden chapek mangi w którym byłoby odwrotnie mimo, że już bliżej niż dalej końca. Pytań zamiast ubywać tylko przybywa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones