PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=636227}

AoT

Shingeki no Kyojin
8,4 37 010
ocen
8,4 10 1 37010
Shingeki no Kyojin
powrót do forum serialu Shingeki no Kyojin

Nieeee

ocenił(a) serial na 9

Nieee czemu skończył się odc w takim momencie, teraz znowu czekać tydzień. Świetny odcinek.

ocenił(a) serial na 9
macian

Zgadzam się ! Normalnie całą końcówkę miałem ciary i tak nagle.. ciach, do następnego. Ale będzie kolejny ciekawy ^^

ocenił(a) serial na 9
macian

Shit just got serious ;D

ocenił(a) serial na 9
Yuzuki

Mnie też zakończenie ogromnie zaskoczyło i zaszokowało, nigdy bym się nie spodziewał takiego obrotu akcji i to jeszcze spotyka tą, a nie inną postać, która wydawała mi się z początku głównym bohaterem lub jakąś z ważniejszych od innych.
Na szczęście ja nie mam tygodnia wolnego i może czas szybciej zleci do 6 odcinka:)

ocenił(a) serial na 9
Kakaduu

Heh. No to czeka cię niespodzianka w następnym epku :)

ocenił(a) serial na 8
Satou_Kain

w następnym odcinku będzie historia o tym jak Mikasa dołączyła do rodziny Erena i nie wiadomo czy zdążą zahaczyć o to co masz na myśli :) jak już to pewnie na koniec jako cliffhanger.

ocenił(a) serial na 9
gagarin77

"jak już to pewnie na koniec jako cliffhanger" <-jest to wielce prawdopodobne a uczucie niedosytu będzie mną targało do końca dnia. w sumie to po 5 epku tak jest :) zastanawiam się jak wyjdzie film live-action ponoć ma być w 2014 ale są plotki jeszcze,że pod koniec tego roku ma być. No i oczywiście,żeby seria trwała 2 sezony te 50 epków jak fmab.

ocenił(a) serial na 8
Satou_Kain

w przybliżeniu posuwają się w stosunku 1 rozdział mangi = 1 odcinek anime tak że jest szansa że za rok zrobią kolejny rzut dwudziestoodcinkowy. Jak do tej pory to spotkałem same pochlebne opinie (mimo iż ewidentnie widać braki typu statyczna animacja i dziwny zabieg z grubym obrysowywaniem konturów postaci). Po prostu fabułą i klimatem wszystko nadrabia.

ocenił(a) serial na 9
gagarin77

No, klimat miażdży. Ale ogólnie się zastanawiam jak długa będzie manga.

ocenił(a) serial na 8
Satou_Kain

ja stawiam że jeszcze daleko do końca, bo dopiero zbierają poszlaki i trafiają na pierwsze ślady tajemnicy stojącej za tytanami. Następny rozdział pewnie przyniesie coś bardzo ciekawego po tej walce ( :D zaciera ręce). Jak by nie było to i tak wszystko zależy od mangaki i jego wydawcy. Często spotyka się przyspieszone zakończenia np. Cages of Eden, albo w drugą stronę, czyli manga jest wydłużana na siłę (względy $$$) np. Kimi no Iru Machi. Miejmy nadzieję że nie zrobią sobie 1,5 rocznej przerwy jak w Hunter x Hunter albo nie zaczną wydawać z prędkością Kentaro Miury.

ocenił(a) serial na 10
gagarin77

Heh pozostaje jeszcze jedna opcja, wydłużenie mangi jak np. w gantz albo deadman wonderland poprzez wydawanie jej co 3 miechy zamiast chyba 2 obecnie. Zakończenia przyśpieszonego nie będzie gdyż sam autor stwierdził iż chce wszystko dokładnie wyjaśnić i opisać tak jak to robi do tej pory.

ocenił(a) serial na 8
Kast

Jasne, że autor tak mówi, ale tego co się stanie w przyszłości nie przewidzisz. Może umrze mu ukochana świnka morska i stwierdzi, że rzuca to wszystko w cholerę :P

gagarin77

tak, na pewno :D

ocenił(a) serial na 10
Kakaduu

Nie zdziwiłbym się jakby Eren wydostał się z "pułapki" poprzez rozcięcie gardła tytanowi.Wtedy to by było ciekawie:-)

Profesor886

Jup, ale czy przypadkiem nie stracił na pewno ręki i nogi? Nawet jeśli się wydostanie ze środka Tytana to i tak z nim kiepsko:O

ocenił(a) serial na 9
elfka77

Przyszłość jest o wiele ciekawsza !!!

bartik101

Fuk, musiałam zobaczyć dalszy rozdział mangi po tym odcinku. On naprawdę nie żyje, o fak, o fak, o fak...... Idę stąd T_______T

ocenił(a) serial na 9
elfka77

---SPOILER--- Jak to nie żyje?? Poczytaj dalej to zobaczysz. ---SPOILER---

ocenił(a) serial na 10
elfka77

Jedna ręka mu została:-p Poza tym z jego determinacją i bez rąk by ogarną.

ocenił(a) serial na 10
Profesor886

hmmm...wszystkiego się dowiesz, powiem że będzie to chyba najbardziej epicka scena oraz ciąg który po nich nastąpi, ale dopiero za 2 odcinki gdyż teraz będzie przeszłość MIkasy.

Kast

Ja niestety wiem o co chodzi, zaspoilerował mi to jakiś kretyn na pewnej stronie inne, ale cóż. Przynajmniej nie będę poddenerwowany tym co sie wydarzyło. To jakoś mnie uspokoiło.

The_Fallen

tylko ze trzeba poczekac na za 2 tygodnie..skoro maja byc flashbacki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones