PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=636227}

AoT

Shingeki no Kyojin
8,4 37 064
oceny
8,4 10 1 37064
Shingeki no Kyojin
powrót do forum serialu Shingeki no Kyojin

Niesamowicie mnie wciągnęło

użytkownik usunięty

To pierwsze anime, jakie zdecydowałam się obejrzeć, więc nie mam z czym porównać, ale jak dla mnie świetne. Możecie polecić coś dla osoby, która dopiero zaczyna z tego rodzaju produkcjami? :]

ocenił(a) serial na 10

DRAGONBALLA OGLĄDAŁAŚ?????????

Ja polecam Ci "Bleach" ;) Pierwsze kilkanaście odcinków wieje nudą ale potem mega się rozkręca :D Fajna fabuła, dużo ciekawych postaci i widowiskowe walki.
Bleach trzyma równowagę fabuła-walka. Jeśli, jednak bardziej podoba Ci się klimat walk, polecam tak jak kolega powyżej Dragon Balla, a jeśli stawiasz na przewagę fabuły na dwalką to polecam Fate/Stay Night(począwszy od Fate/Zero i na Unlimited Blade Worsk skończywszy)
Na wbijam.pl znajdziesz Bleach'a i Fate'a(z wyjaśnieniem w jakiej kolejności oglądać) a DB jest na różnych stronach z anime :)

użytkownik usunięty

Dzięki wszystkim :]

ocenił(a) serial na 9

Nie radze ogladac po tym anime DB albo Bleach bo wyda ci sie glupie.....jak nic wczesniej nie ogladales...Radze bardziej dojrzale jak Berserk/Ninja Scroll/Samurai Deeper Kyo

ocenił(a) serial na 10

Parasyte, Steins;Gate, Ergo Proxy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones