PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=636227}

AoT

Shingeki no Kyojin
8,4 37 003
oceny
8,4 10 1 37003
Shingeki no Kyojin
powrót do forum serialu Shingeki no Kyojin

Ciekawie się rozwija, miałem nadzieje że Eren od razu pójdzie do tej piwnicy. Świetny odcinek i ta ostatnia scena z majorem Pixis po prostu super.

ocenił(a) serial na 8
macian

Odcinek dobry. Ten moment w którym ekran gaśnie, widać białe przecięcie i genialna muzyka z intra...ehhh...Jeśli lubisz akcję to w następnym odcinku się nieźle nacieszysz. Później akcja zwolni na kilka epizodów ale również będzie ciekawie.

ocenił(a) serial na 10
macian

ta, w następnym epku będzie lekki/spory mózgotrzep :P a dokładniej podczas próby "odbudowania" bramy

ocenił(a) serial na 10
macian

Armin pozytywnie zaskoczył, chłopak jednak ma jaja. Już myślałem, że będzie jak Sakura z "Naruto", nic nie robi a tylko płacze :]

ocenił(a) serial na 8
spychu1920

Trafne porównanie do Sakury. Miejmy nadzieję, że taki nie będzie. Co do samego odcinka, to jak dla mnie trochę przegadany. Można było więcej pokazać, a mniej zagłębiać się w samą sytuację skoro i tak wiadomo było na czym stoją nasi bohaterowie. Nic tylko czekać na następny odcinek i liczyć, że będzie jeszcze lepszy niż poprzednie.

ocenił(a) serial na 8
macian

Jak dla mnie - odcinek bardzo dobry. Trochę za dużo robi się gadek-szmatek ale na razie mi to nie przeszkadza az tak. Byle nie było gorzej, bo na chwilę obecna jest rewelacja! A Armin faktycznie zaskoczył pozytywnie, a Dot Pixis... Chyba będzie to kolejna interesująca postać. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones