PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=636227}

AoT

Shingeki no Kyojin
8,4 37 007
ocen
8,4 10 1 37007
Shingeki no Kyojin
powrót do forum serialu Shingeki no Kyojin

Kolejny odcinek pełen zaskakujących momentów. Świetna zasadzka na Tytanów, w końcu coś im wyszło:) śmieszy mnie bardzo ta zwariowana dziewczyna, co uwielbia jeść. "Przepraszam, że pana zaatakowałam" :P. Tytan=Eren to ogólnie świetny wątek, aż miałam ciarki jak rzucił się na tego tytana, który zabił tego ich blond przyjaciela, Thomasa czy jak mu tam.
Tylko nie jestem już pewna - Eren żyje, tak? Jestem strasznie ciekawa, jak to wszystko wytłumaczą. Prawdopodobnie w końcu będą wspomnienia związane z ojcem! Może się coś więcej wyjaśni, bo jak na razie to tylko więcej pytań doszło. Świetne anime.

ocenił(a) serial na 9
elfka77

Również podoba mi się ten odcinek. To już raczej pewne, że jest tytanem i żyje. Na koniec odcinka jest mowa o tym, że nie zaakceptują go i "wyjdą z mieczami" na niego.
Ja niestety dałem się ponieść i przeczytałem w anglojęzycznej wikipedii o bohaterach. Nie polecam, bo to psuje nieco widowisko ;)
Baaaardzo ciekawie się zapowiada - czekam co tydzień na odcinek i strasznie mi się dłuży ;/

ocenił(a) serial na 10
elfka77

Kurde, a już skreśliłem Erena z listy "żywych" :D Teraz jak niby mają wyjść z mieczami na Erena, to pewnie Mikasa zrobi z nimi porządek... Teraz tylko do następnej niedzieli...

spychu1920

No, ja też byłam pewna, że już po Erenie;) W tym anime jest tyle zaskoków!

ocenił(a) serial na 8
elfka77

motyw TytanErena w ogóle mi się nie podobał, ale koniec końców, naprawdę ładnie to rozegrali. Strasznie emocjonalna scena z Mikasą - nie spodziewałem się, że kiedykolwiek zobaczę ją płaczącą,a tu proszę. Przez to podskoczyła trochę w moim prywatnym rankingu postaci ;).
Pozdroo

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones