PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=636227}

AoT

Shingeki no Kyojin
8,4 37 084
oceny
8,4 10 1 37084
Shingeki no Kyojin
powrót do forum serialu Shingeki no Kyojin

Ma ktoś z Was do niego dostęp ? Szukam i szukam . Nie mogę znaleźć.

ejdziesia

Jak chcesz to mogę ci podać link do niego.

ocenił(a) serial na 9
ONeron

Jakbyś mógł. Miałam już w tamtym poście pisać do Ciebie, ale tak się napaliłam , że znajdę sama, że potem jak to się zakończyło porażką, to nie chciałam Ci zawracać głowy tak bezpośrednio.

Bardzo proszę. Prywatnie czy tu, obojętne.

ejdziesia

Tutaj wole nie dawać, a pw mam zablokowane (chyba przespałem coś na filmwebie). Daj swojego maila to ci wyśle link.

ocenił(a) serial na 9
ONeron

Zaprosiłam do znajomych. Dasz link i potem pozbędziesz się mnie bez wyrzutów :)

Nie podam tutaj maila .

ocenił(a) serial na 9
ejdziesia

ale że to jest na podstawie SnK?

ocenił(a) serial na 9
nightfeeling

SnK jest na podstawie tego OneShota z 2006 r.

Tam wszystko wyjaśnione - skąd tytatany, co tak na prawdę miało miejsce 200 (?) lat temu.

ocenił(a) serial na 9
ejdziesia

Tylko dalej nie dostałam nic od ONerona...

ejdziesia

Myślałem że doszło.. Sprawdź jeszcze raz.

ocenił(a) serial na 9
ejdziesia

WOW :O Jeśli dostałaś już od @ONeron linka, mogłabyś mi również go podać? Byłabym wdzięczna :)

nightfeeling

Tam nie jest wszystko wyjaśnione. Jest podane skąd są tytani i kto za nimi stoi ale nie wiadomo dlaczego tak zrobili, co było ich motywacją więc znowu jest więcej pytań niż odpowiedzi. Po za tym można dostrzec kilka interesujących momentów których nie było w mandze.

ocenił(a) serial na 9
ONeron

Jejku, no nie wiem co się dzieje... Cały czas siedzę i odświeżam od wczoraj i nic. A odpowiedź na moją doszła.

Jakbym dostała, to bym od razu prywatnie podziękowała ;( . Chociaż podaj frazę w google, z której można wyszukać. Bo moja zabawa w detektywa nie wszyła, a kombinowałam na wszelkie sposoby wpisywać.

Rok, nazwa, one-shot. Szukałam nawet osobno w kategorii tej po stronach.

ejdziesia

Napisz jeszcze raz wiadomość tylko nową możliwe że tylko raz można odpowiedzieć. Swojej frazy nie pamiętam, wiem że dużo kombinacji robiłem i za którymś razem mi to wyszło ale to chyba wyłącznie przez fart.

ocenił(a) serial na 9
ONeron

to ma mało stron, prawda? chyba mam :o pytanko: znalazłaś wersje angielską czy japońską?

nightfeeling

To ma chyba ok. 35 stron. Mam japońską, angielskiej w necie nie ma.

ocenił(a) serial na 9
ONeron

Ja znalazłam tylko kilka stron. Ok, ale tam jest taka dziewczynka, chyba płacząca, a potem wyjmująca miecze? I jak będziesz mógł dać linka, to podaj proszę ;)

nightfeeling

Wpisz w google: shingeki no kyojin vol 00 i przeszukaj dobrze stronki.

ocenił(a) serial na 9
ONeron

Dziękuję, właśnie znalazłam ;) I zabieram się za czytanie...lub oglądanie xD

ocenił(a) serial na 9
nightfeeling

wyśli mi na pw jak możesz

ocenił(a) serial na 9
Aryhil

wpisz po prostu w google: shingeki no kyojin vol 00 i pierwsze co ci wyskoczy to mangaupdates i tam możesz pobrać ;)

ocenił(a) serial na 9
nightfeeling

Dzięki za konkretną pomoc !

Pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 9
ejdziesia

Nie ma za co! ;)

ocenił(a) serial na 9
nightfeeling

Ściągnąłem, ale niestety nie znam japońskiego :/

ocenił(a) serial na 9
Aryhil

No niestety. Troche trudno połapać się w tym one-shotcie o co chodzi bez tego języka. Może kiedyś wyjdzie on po angielsku? Mam nadzieję. @ONeron czy ty przypadkiem znasz japoński? XD Bo coś ładnie skumałeś o co cho? ;)

ocenił(a) serial na 8
nightfeeling

ja japoński trochę znam,ale nie moge pobrać tego one shota

nightfeeling

W skrócie: 100 lat przed wydarzeniami przedstawionymi ludzkość wywołała jakiś kataklizm, który omal nie zniszczył świata, w skutek czego pewna organizacja naukowa z domieszką religijnego fanatyzmu stworzyła plan zniszczenia ludzkości, aby bronić świata przed ludźmi i aby to już się nie powtórzyło. Nic więcej odnośnie fabuły, poza tym, że we wstępie autor pisze, że to jego wczesny pomysł za czasów, w których jeszcze uczył się rysunku, także ostateczna koncepcja może być zgoła inna. Widać pewne różnice, tytan odgryzł głowę, a z reszty korpusu wyrósł cały tytan. Słabych punktów najpierw szukają w trakcie walki, nie są zawsze w tym samym miejscu, jest to jakieś jądro, a nie istota ludzka.

nightfeeling

人類は滅亡迎えていた
Humanity was facing its downfall.
100年前 地球環境に危険を覚えた宗教科学団体
100 years before, a religious sciences organization took the danger of environmental ruin to heart.
彼らがとった究極の自然保護活動が。。。
They activated their ultimate nature conservation strategy...
「人類駆逐計画」
"Human Extermination Plan"

tłumaczenie 1 strony tylko jest

intervigilium ładnie to opisał, ja tylko dodam że ta dziewczynka to nie jest podobno ymir tylko ktoś inny

ejdziesia

tutaj jest (nieprzetłumaczone) https://www.facebook.com/media/set/?set=a.358627697573510.1073741834.35579057452 3889&type=1

leneq

http://somnia.tumblr.com/post/55836654871/shingeki-no-kyojin-vol-0-by-isayama-ha jime tutaj w punktach opisane co ważniejsze, ale należy pamiętać, że to był tylko prototyp i może nijak się mieć do teraźniejszej mangii.

ocenił(a) serial na 9
leneq

Niesamowite, bardzo podoba mi się ten one-shot i na prawdę szkoda, że nie ma go w całości po angielsku. Tylko proszę o przetłumaczenie tego zdania:
Oh shi— the titan in this was able to assume a dead person’s appearance. The protag’s dead father who was eaten by a titan 10 years ago.

PandoraHearts

Taka ciekawostka jeśli chodzi o chapter 46

In the latest chapter when Ymir was cut of from saying who is the real enemy in the raw she said "sei-".
In jap it could be Seifu > government or Seiheki Kyokai > church of holy walls.

Przetłumaczony prolog nowelki która dzieje się 70 lat przed główną akcją.
http://sassygayyata.tumblr.com/post/57730821321/shingeki-no-kyojin-before-the-fa ll-prologue-english

PandoraHearts

"o chole- tytan w tym chapterze mógł przyjąć wygląd zmarłej osoby. Ojca głównego bohatera, który był zjedzony przez tytana 10 lat temu"

ocenił(a) serial na 9
leneq

Dziękuję!

ocenił(a) serial na 9
leneq

Już mam od chwili całość :)

Wypowiedzi kolegów wyżej co do tłumaczenia bardzo mi pomogły. Jak szukasz całości , to wpisz w google: shingeki no kyojin vol 00 i przeszukaj dobrze stronki. Ja znalazłam całą pakę chyba miesiąc temu w drugim wyniku.

ejdziesia

Przetłumaczony chapter 0 http://mangahelpers.com/t/vincedaled/releases/38549

ocenił(a) serial na 9
ONeron

Ooooo ! dzięki :)

ONeron

super! dzięki ejdziesia i ONeron :)

ocenił(a) serial na 9
ONeron

Dziękujemy! :))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones