PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=636227}

AoT

Shingeki no Kyojin
8,4 37 007
ocen
8,4 10 1 37007
Shingeki no Kyojin
powrót do forum serialu Shingeki no Kyojin

Przereklamowane

ocenił(a) serial na 3

25 miejsce w rankingu wszystkich seriali i tylko 3 anime są ponad nim (dwie wersje dragonballa i death note - też mi)... żałosny gust maja Polacy, jest tyle lepszych animacji a taki chłam jest uważany za top 3 ???? Wiem że 10 lat temu wszystkie dzieciaki się jarały pustym mordobiciem, ale można by do rankingów podchodzić obiektywniej..
Jest kupa anime które zasługują by być wyżej jak chociażby Shinsekai yori, Cowboy Bepop, Juuni Kokuki itd. Nawet full metal alchemist jest lepszym anime niż te 2...
Co jest takiego wyjątkowego w tej animacji? Kreska? Niezła. Fabuła? dno. Pomysł? śmieszny. Postacie? plz.
Przemoc, flaki, śmierć pobocznych postaci co odcinek i epicka muzyka? ojeju 10/10

aisu

Oceny anime na amerykańskich portalach są podobne.
Najwyraźniej oglądanie mordobicia i proste rozwiązania fabularne sprawiają większości widzów największą przyjemność :D
A co do tutejszych rankingów to od dawna są wyznacznikiem popularności, a nie jakości.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones