PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=636227}

AoT

Shingeki no Kyojin
8,4 37 010
ocen
8,4 10 1 37010
Shingeki no Kyojin
powrót do forum serialu Shingeki no Kyojin

Jedno z moich pierwszych anime powoli dobiega końca. Była to niesamowita podróż i świetna przygoda. Będzie się już na zawsze trzymało w moim top 6 (na takim miejscu zastałem je też na filmwebie, kiedy sprawdzałem ranking najlepszych seriali anime i już wtedy wiedziałem, że będe musiał je obczaić). Trochę nie do końca tego się spodziewałem. Plakat pierwszego sezonu dał mi wrażenie, że będzie to opowieść o chłopaku-wojowniku, który będzie zmuszony walczyć z tymi tytanami. Myślałem, że główny bohater będzie totalnym kozakiem i na spokojnie rozwali każdego z nich (takim był jednak nie on, a Levi, moja ulubiona postać z tego serialu). Przeczytałem już mangę niezwykle zachęcony komentarzami na temat 4 sezonu. Oj, będzie się działo. Kiedy to anime się skończy, poczuję naprawdę ogromną pustkę.

Ozzy234

Jeszcze na dobre się ten sezon nie zaczął + krążą plotki że będzie tylko 16 odcinków, a że manga jeszcze się nie skończyła to zakończenie w formie anime poznamy poza sezonem, jako film kinowy- co(jeśli się potwierdzi) oznacza że jeszcze będzie za czym wyczekiwać.

ocenił(a) serial na 9
Soleks100000

To co się obecnie dzieje w mandze przechodzi ludzkie pojęcie. Tam praktycznie każdy może zginąć. Gra o tron powinna się uczyć od tej serii jak robić porządny finał.

ocenił(a) serial na 10
Ozzy234

Niby tak ale ostatnio jak Levi miał już pożegnać się ze światem to stracił tylko nogę .

ocenił(a) serial na 10
Pallando

dzięki za spoiler matole

ocenił(a) serial na 10
mRGreg

Jeśli nie chcesz spojlerów to nie wchodź obecnie na strony poświęcone SNK, jeśli pomimo tego wchodzisz i masz pretensje to sam sobie odpowiadasz kto jest matołem .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones