PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=636227}

AoT

Shingeki no Kyojin
8,4 37 003
oceny
8,4 10 1 37003
Shingeki no Kyojin
powrót do forum serialu Shingeki no Kyojin

Podobno ma mieć 6 odcinków i skończyć się jeszcze w sierpniu.

_Bunuel_

Nie wiem skąd masz takie info, ale zapowiedzianych zostało 24 odcinki, w związku z czym emisja potrwa do 30 grudnia.
W zapowiedzi z końca drugiego sezonu pokazano wszystkie tomy do 22-ego włącznie, oficjalnie sprzedawane pakiety tomów mangi zawierające materiał z trzeciego sezonu zawierają te od 13 od 22, a ponadto sam reżyser w wywiadzie sprzed paru dni potwierdził, że będzie podwójny cour, gdzie jeden z reguły trwa 12-13 odcinków.

Soleks100000

imdb i naekranie.pl

_Bunuel_

Na naekranie niedawno było info, że One Punch Man będzie w październiku, więc widać, że w temacie anime mają słabe rozeznanie, a co do imdb to jestem zaskoczony, że takie herezje szerzą.
Tak czy inaczej wkrótce przekonasz się jak bardzo się mylą ;)

Soleks100000

no tam często błędnie podają, zanim serial czy sezon mają premierę. teraz na imdb widnieje 12, naekranie 8. ile w końcu ich będzie, bo raczej nie 24 jak podałeś, szczególnie, że drugi sezon był rok temu?

_Bunuel_

Póki co zanosi się na 21, bo zapowiedziano 7 płyt bluray, z czego ujawniono na razie zawartość pierwszych czterech, gdzie na każdej znajduje się po 3 odcinki:
https://shingeki.tv/season3/product/season3_1.php

Soleks100000

było 12 odcinków i przerwa do stycznia. także sezon 3 skończy pod koniec marca/początek kwietnia. ja oglądam cały sezon zawsze pod jego koniec, także o taką informację mi chodziło, bo np. 9. sezon Walking Dead także zobaczę dopiero w kwietniu.

_Bunuel_

Przerwa potrwa do kwietnia ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones