PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=636227}

AoT

Shingeki no Kyojin
8,4 37 010
ocen
8,4 10 1 37010
Shingeki no Kyojin
powrót do forum serialu Shingeki no Kyojin

Ulubione postacie

ocenił(a) serial na 10

Dziwne, że nie ma tu jeszcze tego stałego tematu, które są na forach o anime. :-)
Przypuśćmy, że 5 postaci, a potem podliczy się, która postać jest ulubiona przez polskiego widza. Na angielskich, czy amerykańskich forach jest to przeważnie Levi, ale u nas może być zupełnie inaczej.

Moja piątka:

1. Jean
2. Hanji
3. Mikasa
4. Annie
5. Levi

ocenił(a) serial na 9
crotalus1

1. Levi <3
2.Mikasa ... strach się bać
3.Hanji - wariatka!
4.Eren : irytuje mnie i to baardzo, ale jak chce to potrafi
5.Erwin - on zawsze cos wymysli
;p

ocenił(a) serial na 10
crotalus1

1. Pixis
2. Mikasa
3. Levi
4. Erwin
5. Eren

ocenił(a) serial na 9
crotalus1

1. Erwin
2. Armin
3. Levi
4. Jean
5. Hanji

crotalus1

Lista praktycznie oznacza stopień mojej rozpaczy przy ewentualnej śmierci postaci :)
1. Hanji
2. Mikasa
3. Annie
4. Eren
5. Reiner

ocenił(a) serial na 10
crotalus1

tytan nr 1 - Eren
tytan nr 2 - Annie
tytan nr 3 - Ymir
tytan nr 4 - Reiner
tytan nr 5 - Berthold

ocenił(a) serial na 10
mgorski0

Trochę chamski ten spoiler dla tych co nie czytali komiksu...

mgorski0

No bez przesady! chociaż ostrzeżenie przed spoilerem mogłeś dać ....

ocenił(a) serial na 10
crotalus1

1. Levi (uwielbiam jego opanowane i umiejętności)
2. Jean (kocham jego fryzurę!)
3. Eren (lubię go i już)
4. Mikasa (głównie za ciągłe odgrażanie, że zrobi krzywdę Leviemu :d)
5. Armin (jego inteligencja wymiata)

I teraz moje pytanie: Czy Levi ma widoki na związek z Mikasą? Pomijamy jego wiek i nazwisko Ackerman, które też nosi a które jest zbiegiem okoliczności - cholera mam taką nadzieję!!!!

aneant89

1.Levi
2.Mikasa
3.Jean
4.Eren
5.Erwin
Armin-jego inteligencja wymiata,cooo ? Ty chyba nie widziałeś takich anime jak CG czy DN...

ocenił(a) serial na 10
Agron334

Cóż, samo CG i DN zdecydowanie nic mi nie mówi, więc proszę o pełne tytuły. Nie widziałam tych anime więc ich nie znam.

Odnosiłam się tylko do Attack on Titan, na tle pozostałych bohaterów Armin wyróżnia się inteligencją, nie da się temu zaprzeczyć.

Agron334

Była o tym mowa, że ojciec Mikasy nadał Leviemu swoje nazwisko, takie uhonorowanie czy jakoś tak...

ocenił(a) serial na 10
Agron334

Kiedy to było powiedziane, bo nie przypominam sobie... ;)

aneant89

eee nie. Nie mam pojęcia skąd takie pomysły ludzie biorą ale to raczej oczywiste że Levi nigdy nie będzie z Mikasą. Bohaterowie nie mają ze sobą nic wspólnego, Levi nigdy nie okazywał zainteresowania nią i vice versa, zresztą te 25 odcinków chyba dość wyraźnie pokazało że dla Mikasy liczy się TYLKO i WYŁĄCZNIE EREN! :)

ocenił(a) serial na 10
avatar555

Skąd ludzie biorą takie pomysły? Tosz, to zupełnie naturalne! :') A Mikasa ma obsesję na punkcie Erena, nie nazwałabym tego zdrową miłością, którą czuje dziewczyna do chłopaka tylko siostra do brata a to, że raz się zarumieniła to nic jeszcze nie znaczy... Jest do niego bardzo przywiązana, bo nie został jej już oprócz niego nikt, poza tym to on uratował jej życie i teraz ona ma fioła na punkcie ratowania jego. Tak jak Levi gdzieś wspomniał, że największym zagrożeniem dla Erena jest sama Mikasa i to, że nie myśli racjonalnie, kiedy o niego chodzi. Ze jest gotowa poświęcić życie byle tylko uratować jego. Mówię wam, obseszyn! :)

aneant89

Było kiedyś to mówione,może w ova ? nie pamiętam

Agron334

Poprawka,nie ova ale te dodatkowe odcinki.

ocenił(a) serial na 10
Agron334

Oglądałam odcinki specjalne, ale nic nie widziałam.... ;/ Może w mandze to było? A z resztą nie jest to takie ważne. :) Najważniejsze, że MIKASA nie będzie musiała zmieniać nazwiska po ślubie :DDDDDD Żarcik :)

aneant89

Mikasa będzie z Erenem!!

ocenił(a) serial na 10
Agron334

Nie przyjmuję tego do wiadomości!!! :) Nie chcę, żeby tak było i już.... Oni do siebie nie pasują.

aneant89

Eren ją wy****a i i się skończy ; )

ocenił(a) serial na 10
Agron334

Może i to zrobi, ale koniec końców, Mikasa i tak wyląduje w ramionach Leviego! :)

aneant89

Nope,Levi ma Petrę.

ocenił(a) serial na 10
Agron334

Petra jest martwa.... ! Wierzysz w nekromantów? ;D

aneant89

Edo tensei Petra ; ) No to w takim razie zostaje Leviemu Ania i tyle w temacie.

ocenił(a) serial na 10
Agron334

Ania? W sensie Annie? Kobieta tytan? To tak, żebyśmy się dobrze zrozumieli :)

W sumie czemu by nie zastosować tej techniki na Petrze... Mogłoby być ciekawie :D

Tak sobie oglądam anime SnK i faktycznie Mikasa ma obsesję na punkcie Erena. Jej cały świat kręci się wokół niego. Natomiast co do Erena to odnoszę wrażenie, że jest już jej nadopiekuńczością zmęczony. Z resztą, kiedy Mikasa po śmierci Erena chciała się poddać to myślami wróciła tylko do niego, nikt inny się w jej wspomnieniach nie pojawił, natomiast Eren kiedy został pożarty przez Tytana to wspomnienie matki pozwoliło mu się odblokować i przemienić w tytana. Później gdy miał załatać mur tym kamieniem to wspomnienia dotyczące Arimina i marzenie o dołączeniu do Zwiadowców pozwoliło mu odzyskać zdrowy rozsądek. Z tego wszystkiego wynika, że Mikasa jest dla Erena ważna, ale nie najważniejsza. Potrafi bez niej żyć, nawet chce chwili oddechu.

Cóż nadal uważam, że Mikasa powinna być z Levim ale w sumie zastanawiam się czy ona jest w stanie myśleć o kimkolwiek innym niż Eren. Szkoda Leviego na kogoś takiego jak ona. Więc może Eren & Levi? :DDDD

ocenił(a) serial na 10
aneant89

Gdyby Petra żyła, byłabym jak najbardziej za shipem Levi&Petra... :) Bez dwóch zdań! Niestety ona już nie żyje i kropka..

aneant89

Może Eren&Petra ?

ocenił(a) serial na 10
Agron334

Sugerujesz związek w zaświatach? Lub zmartwychwstanie za pomocą Smoczych Kul? :P Petra była fajną postacią, ale zazwyczaj uśmierca się tych, którzy są drugoplanowi i są fajni ;/

ocenił(a) serial na 9
aneant89

Ja uważam, że Levi nie potrzebuje żadnego związku ;)

ocenił(a) serial na 9
Agron334

Levi dostał nazwisko po swoim ,,opiekunie'' z podziemia... po przestępc, który go wszystkiego nauczył

mefistofelcia1

To był KENNY do jasnej ciasnej

Agron334

było w jakimś magazynie albo w oficjalnej książce z informacjami o snk. Było tam podane, że Levi jest zatroskany o Erena i Mikasę. Nic więcej, zero romantycznych komentarzy.

aneant89

nic nie mówiłam o miłości i czy postępuje dobrze czy źle, bo to niewiele zmienia. Chciałam tylko zwrócić uwagę na to, iż nieważne czy jako siostra, "matka", rodzina czy ktoś spoza niej Mikasa niesamowicie silnie przywiązała się do Erena. To było by dość dziwne ze strony autora ot tak kompletnie zmienić jej postępowanie/motywy bez jakiegoś sensownego wytłumaczenia ,a takiego sama nie jestem jakoś w stanie wymyślić. Jakby co jestem otwarta na Twoje/Wasze sugestie... :)

Poza tym osobiście również myślę ,że to raczej źle ,że mikasa tak bardzo uzależniła się od Niego. Wiem ,że można by dyskutować ten temat bez końca( min. że to własnie dzięki Erenowi jest kim jest i etc... ) ale mimo wszystko jeżeli Eren się nie zmieni to TO tylko działa na ich niekorzyść..

P.S. A tak odrobinkę odbiegając od tematu: tak jak pewnie większość staram sobie wyobrazić jak może się skończyć Attack on Titan i tak szczerze jaka końcówka byłaby dla was satysfakcjonująca odnośnie Mikasy? ( ale żeby była choć troszkę sensowna :) ) Myślicie że w ogóle dożyje do końca ? (moim zdaniem nie )

ocenił(a) serial na 10
avatar555

Szczerze? Przy jej toku myslenia i obsesji na punkcie Erena pewnie umrze ratując mu życie lub życie Leviego (:D), który jako jedyny będzie mógł ocalić życie Erena! Mam nadzieję, że to zdanie ma jakiś sens :) Ma niesamowite zdolności zapewne zostaną one jakoś wykorzystane! Dla dobra ludzkości!

Tak zdecydowanie uzależnienie Mikasy od Erena jest zła dla ich obojga i dla pozostałych. Przypominam, że Mikasa chciała zabić kobietę-tytan a przez to Levi został ranny, co w konsekwencji bardzo wpłynęło na ich siłę podczas ostatecznego starcia z kobietą-tytan. Poza tym Mikasa jest zimna jak lód, ale jeżeli chodzi o Erena emocja biorą nad nią górę i nie potrafi nad tym zapanować.

ocenił(a) serial na 9
aneant89

O z Mikasą? Proszę Cie... :(

mefistofelcia1

No jedyny normalny/a ;d

ocenił(a) serial na 9
Agron334

normalna ;)))

ocenił(a) serial na 10
mefistofelcia1

No co? :D :D

ocenił(a) serial na 9
aneant89

jakoś nie umiem sobie tego wyobrazić xd

ocenił(a) serial na 10
ocenił(a) serial na 9
aneant89

Siebie z Levi'em to co innego ;D

aneant89

Mam nadzieję ,że będą razem... *^*
Uwielbiam ten ship ♡

aneant89

Tak to są najprawdopodobniej kuzyni bo (uwaga spoiler z sezonu 3) Okazało się że oboje doznali tego tzw przebudzenia że nagle taki przypływ siły energi itp a to normalne u ackermanów

crotalus1

Levi
Hanji
Ymir
(Nanaba i Mike, ale to bardziej z headcanonów niż z samej mangi, bo za często to oni tam nie występowali)

ocenił(a) serial na 10
crotalus1

to tam były jakieś postaci? ten serial był tak gówniany, że nie dało się go oglądać bez palca na forward, stąd ciężko rozróżnić jakieś postaci

crotalus1

Po obejrzeniu całego pierwszego sezonu:
1. Annie
2. Rico
3. Armin
4. Hanji
5. Ymir

ocenił(a) serial na 6
crotalus1

Dorzucę się po kilku latach i obejrzanych 3 i pół sezonie ;)
1. Erwin (jak dla mnie jego postać wyprzedza resztę o kilka długości - to opanowanie, gotowość poświęcenia, wola walki, umiejętności taktyki i przede wszystkim charyzma i dubbing)
2. Zeke (kolejna świetnie napisana postać, pięknie pokazująca skutki indoktrynacji i nieodwracalne zmiany jakie niesie w psychice)
3. Kenny (nie było go dużo, ale był bardzo dobrze wykorzystany w każdej sekundzie; bandzior z sercem)
4. Marlo (ze swoim silnym kompasem moralnym i odwagą byłby idealnym dowódcą Military Police Brigade)
5. Sasha (za połączenie wątków komediowych i umiejętności bojowych, plus za absolutnie każdy dialog, a szczególnie gdy opowiadała o swojej wiosce: "Kazali mi nie wracać dopóki nie będę normalna")

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones