PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=404956}

Siły pierwotne

Primeval
7,3 3 071
ocen
7,3 10 1 3071
Siły pierwotne
powrót do forum serialu Siły pierwotne

Sezon 6

ocenił(a) serial na 6

Jest w końcu ten 6 sezon? Właśnie skończyłem oglądać 5 sezon na Puls TV i chciałbym zobacz jeszcze więcej.

TheManiek525

Nie ma. I z tego co wiem to raczej nie będzie, szkoda dziwnie się skończyło :/

ocenił(a) serial na 9
Izabela003

A mnie się właśnie zakończenie podobało i nie potrzebuję 6 sezonu, jeszcze twórcy by go przekombinowali i mogli by go schrzanić.
Najbardziej się ucieszyłem, że Abby i Connor będą ślub brali. Kto by pomyślał w pierwszym sezonie, że tak się to skończy he;)

ocenił(a) serial na 6
sss_111

Chciałem zobaczyć jak to będzie np. z drugim Mattem. Nie wiecie czy 6 sezon był w planach producentów?

ocenił(a) serial na 6
TheManiek525

Nie wiecie może jeszcze kiedy i gdzie będą emitowane wszystkie sezony od początku?

TheManiek525

Teraz niedawno były na TV Puls,ale to już jakiś czas temu i wtedy był już 3 sezon, więc nie wiem jak tam teraz niestety

ocenił(a) serial na 9
TheManiek525

Wiem, że po 5 sezonie, twórcy chcieli robić kolejny, ale odtwórcy ról Abby i Conora powiedzieli że dla nich serial jest kompletny i już nie wystąpią w następnym sezonie, tak też twórcy zrezygnowali z 6 sezonu. No fakt, bez tej dwójki, to by już nie było to samo.

sss_111

Hanna i Andrew powiedzieli,że jeżeli kolejny sezon będzie miał powstać to poważnie zastanowią się nad odejściem z serialu,ale to nie to było głównym powodem dla którego zrezygnowano z 6 sezonu.Twórcy nie znaleźli nowego producenta no i nie ma kolejnego sezonu

Izabela003

Hannah*

ocenił(a) serial na 9
Izabela003

Aha, no możliwe że i tak było. No ale musisz przyznać, że bez nich, to już by nie było to samo.

sss_111

Tak jak bez całej reszty :P Może jednak zgodzili by się gdyby ten sezon był zapowiedziany jako ostatni. W kazdym razie nie ma co się rozczulać bo go nie będzie :/

ocenił(a) serial na 6
Izabela003

Bez nich to nie to samo z tym się zgadzam. Wiem transmitowali kiedyś BBC, Puls i chyba TVP ale nie wiecie kiedy dokładnie?

TheManiek525

No na Pulsie wiem że był trzeci sezon , jakiś miesiąc temu, nie więcej,ale gdzie teraz emitują to nie wiem

ocenił(a) serial na 6
Izabela003

OK, dzięki ;)

TheManiek525

Ale też co jakiś czas powtarzają na AXN albo na AXN sf. Także musisz sprawdzać na bieżąco ;)

ocenił(a) serial na 6
Izabela003

Naprawdę dzięki:)

ocenił(a) serial na 8
TheManiek525

Ehhh szkoda że serial się już skończył fajny był ale o wiele za krótki a amerykańska wersja nie trzyma już tego poziomu :( . Co do 6 serii chyba nie powstanie ani BBC nie zamawia jej ani aktorzy jakoś nie chcą za bardzo więc to niestety koniec

ocenił(a) serial na 6
MiloszK15

Biorąc pod uwagę ilość odcinków w sezonie myślę że mógłby powstać 6 sezon a co do wersji amerykańskiej mam takie samo zdanie:)

ocenił(a) serial na 8
TheManiek525

No ja też wolałbym więcej odcinków ale nie od nas to zależy :(

ocenił(a) serial na 6
MiloszK15

Fajnie by było zobaczyć więcej np. jak to będzie z drugim Mattem.

ocenił(a) serial na 8
TheManiek525

Chociażby, ja bym chciał zobaczyć po prostu dalsze losy naszych bohaterów bo jak wiemy anomalie nie zniknęły :d

TheManiek525

O tak ja też chciałam zobaczyć ciąg dalszy tego wątku, no i coś z Dannym bo nie wiadomo co się z nim stało pożniej, i rozwinięty wątek Beckera i Jess. No ale nie ma i nie będzie :(

ocenił(a) serial na 8
Izabela003

hmm czy nie będzie tego nie wiemy może znajdzie się jakiś inwestor który sfinansuje 6 serię. I nie wiecie co z filmem siły pierwotne miał podobno powstac

MiloszK15

Myślę,że gdyby mial powstać to już by powstał,albo coś byłoby wiadomo ;)
A o filmie nic nie wiem, ciekawe czy będzie i kiedy.

ocenił(a) serial na 8
Izabela003

Gdzieś czytałem że może 6 sezon powstanie w 2014 roku ale były to wypowiedzi z przed kilku lat więc nie wiem czy to nadal aktualne.

ocenił(a) serial na 8
MiloszK15

bringbackprimevaluk tumblr com/post/75605331553/a-message-from-adrian-hodges ( zamiast spacji kropki )
jest to interesujące autor mówi że prawdopodobnie sezon 6 nie powstanie ( choć szanse są ), ale będą próbować zrobić film ze znaną nam obsadą 5 sezonu oraz np z Claudią, Dannym i Cutterem :D

MiloszK15

Oo Gdyby taki film powstał to bym się bardzo ucieszyła :D

Ale przecież Henshall odszedł z serialu i mówił,że nie chciał już grać Cuttera, więc na to,że jeszcze w tej roli go zobaczę,nawet nie licze :)

ocenił(a) serial na 8
Izabela003

Tylko krowa zdania nie zmienia :D a tak wgl co było powodem odejścia?

MiloszK15

Nie pamiętam dokładnie, probowalam odszukać na forum,ale nigdzie nie widzę teraz, musialbyś przejrzec :) Chyba stwierdził,że granie jednej postaci tak długo nie jest dla niego czy coś podobnego, no nie pamietam dokładnie :)

ocenił(a) serial na 8
Izabela003

Szkoda bo lubiłem jego postać :(

MiloszK15

Tak też to czytałam,ale gdyby coś się szykowalo, to były by jakieś wiadomości,a tak cisza.

ocenił(a) serial na 10
TheManiek525

Są nowe wiadomości na stronach angielskich 6 sezonu jako takiego nie będzie, gdyż 6 sezon to Siły Pierwotne Nowy Świat. Ale jest też druga wiadomość do końca października zakończą się zdjęcia do 7 sezonu a w marcu 2015r. rozpoczną się zdjęcia do 8 i zarazem ostatniego sezony Sił Pierwotnych.Akcja dalej będzie się rozgrywać w Londynie z aktorami sezonów 3,4 i 5 oraz z aktorami z Sił Pierwotnych Nowy Świat. W kilku odcinkach prawdopodobnie ma pojawić się Claudia i Sarah.

anomalia69

A wiesz mniej więcej kiedy powstanie sezon 7,8 ? Wiem że troche za późno się pytam ale co poradzić :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones