Siły pierwotne (2007-2011)
Siły pierwotne: Sezon 1 Siły pierwotne Sezon 1, Odcinek 1
Odcinek Siły pierwotne (2007-2011)

Odcinek 1

8,2 191
ocen
8,2 10 1 191
Siły pierwotne
powrót do forum s1e1
ocenił(a) serial na 8
Oliwer_Korecki

Pamiętam że oglądało się bardzo przyjemnie. Wspaniały.

ocenił(a) serial na 9
Lucas207

Cześć, ja jestem fanem prehistorii, czyli prehistorycznych roślin, prehistorycznych skał, prehistorycznych skamielin, prehistorycznych grzybów, prehistorycznych protistów, prehistorycznych wirusów, prehistorycznych bakteri i prehistorycznych zwierząt, i w primevalu jest pełno prehistorycznych istot które lubię, primeval jest długim serialem, bo ma aż 5 sezonów, dokręcono jeszcze primeval new world, i w ogóle ja słucham go z lektorem pl. ale mi z istot z primevala bardzo się podoba się giganotozaur, który pojawia się w odcinku 4 sezonu 3, i choć pewnie jak większość mylicie giganotozaura z gigantozaurem i go nazywacie nazwą: gigantozaur, to giganotozaur to wielki mięsożerny dinozaur, ten gad był teropodem, natomiast gigantozaur to wielki roślinożerny dinozaur długo szyjny czyli zauropod, więc nie mylić ich proszę was bo jeden to mięsożerca a drugi to roślinożerca, ale także jest błąd w tym odcinku bo conor jedna z postaci primevala, nazywa giganotozaura właśnie: gigantozaurem, i to nie jest poprawnie, to jest błąd, ale czy wiecie że giganotozaur z primevala, i inne stwory z primevala mają fajną grafikę, czyli są dobrą grafiką kręcone, i giganotozaur z odcinku s03e04, bo w tym odcinku jest giganotozaur, jest fajny, podoba mi się, bardzo mi się podoba, lubię giganotozaura, i w ogóle ten giganotozaur, jeśli nie wiecie w którym sezonie jest to on jest w sezonie 3, odcinku 4, tak na prawdę pojawia się ten olbrzymi mięsożerca, bardzo szybko, i tak w ogóle to ten olbrzym jest w odcinku s03e04, i jest bardzo fajnie zrobiony graficznie, dobra oto moja recenzja do primevala odcinku s03e04, pozdrawiam, papa.

ocenił(a) serial na 9
Lucas207

Cześć, czy wolisz gorgonopsida czy przyszłego drapieżnika, a może raptora.

ocenił(a) serial na 9
Oliwer_Korecki

Cześć, primeval, ma mnóstwo stworzeń, nie ma mało tych stworzeń, lecz jest ich dużo, i mi się bardzo podoba z tych istot: skutozaur, gorgonopsid, kamuflująca się bestia, drapieżnik z przyszłości, smilodon, mamut kolumbijski, embolotherium, raptor, drakoreks, labiryntodont, hienodon i fajny jest też nadrzewny raptor ale najbardziej podoba mi się tyranozaur, giganotozaur i spinozaur.

ocenił(a) serial na 9
Oliwer_Korecki

Cześć, ja mogę powiedzieć, że w ogóle jest mnóstwo stworów w tym serialu, ale z stworów mi się podoba bardzo: robak prekambryjski, gorgonopsid, raptor, Embolotherium, wodny ssak (mer), nadrzewny raptor, mozazaur, drapieżnik z przyszłości, kamuflująca się bestia, megopteran, rekin z przyszłości, anurognat, giganotozaur, hienodon, labiryntodont, prehistoryczny pająk, artropleura, spinozaur, smilodon, utahraptor, pteranodon, ornitolest, pliozaur i tyranozaur.

ocenił(a) serial na 9
Oliwer_Korecki

Cześć, a czy wiecie że tak na prawdę dinozaury w primevalu, są dopiero od drugiego sezonu, bo w sezonie 1 nie było dinozaurów, tylko ich skamieniałości lub ich rysunki i figury i zabawki, ale prawdziwe dinozaury są tylko w sezonie 2, sezonie 3, sezonie 4 i sezonie 5 oraz w primeval new world, no bo pierwszymi dinozaurami w primevalu były raptory w odcinku s02e01, i te raptory z s02e01 to są welociraptory, ale ja wam tylko piszę że wcześniej w primevalu (w sezonie 1), nie było żywych dinozaurów, owszem były tam jakieś gady, ale te gady to nie były dinozaury, no był np. coelurosauravus, skutozaur czy anurognat i wielki gorgonopsid, ale te gady to inne gady prehistoryczne nie będące dinozaurami, bo nie wszystkie prehistoryczne istoty to dinozaury np. prehistoryczne rośliny, prehistoryczne grzyby, prehistoryczne wirusy, prehistoryczne bakterie i prehistoryczne protisty oraz mamuty, to nie były dinozaury, a więc dinozaurów w primevalu, i pamiętajcie coelurosauravusy, skutozaury, anurognaty, gorgonopsidy i pteranodony oraz mozazaury to nie były dinozaury tylko inne gady, bo dinozaury to gady, ale te gady nie były dinozaurami, tylko innymi gadami.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones