PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=459843}

Sidła namiętności

Pasión
8,0 784
oceny
8,0 10 1 784
Sidła namiętności
powrót do forum serialu Sidła namiętności

Kto z kim?
Wiemy że Camila będzie z Ricardo,
ciekawi mnie czy jeszcze utworzą się jakieś pary?
Z kim będzie Vasco, albo czy Ascanio się zakocha :))
Jimena, Lisabeta, Ursula co się z nimi stanie?

telimena79

vasco się ożeni z siostrą Santiaga, napoczątku nie będzie jej kochal, ale potem się zmnieni i zakocha w żonie. jimena będzie z tym najblizszym kumplem Ricardo - Mario. ursula zakocha się w innym piracie którego jeszcze nie ma w serialu (o bląd włosach i akcencie amerykańskim)i z tego co pamiętam pożegna się z córka i wyjedzie z ukochanym. lisabeta będzie żoną alberto, a potem gdy ją zdemaskują bo to będzie czarny charakter - m.in. porwie dziecko kamili - gdzieś tam wyjedzie z ciotką, potem ucieknie i skonczy pożucona, zgwałcona i takie tam...a jej ciotka zgupieje. A Ascanio zakocha się i zaplanuje ślub z córka Alberto

angielkaodszelera

WOW!!
Jestem pod wrażeniem....
Bardzo ciekawe zakończenie...dziekuję za tak szybką odpowiedź

użytkownik usunięty
telimena79

Ascanio będzie z Ritą? tzn że Santiago i Rita się rozwiodą?. A już myślałam że będzie z siostrą Santiaga jakoś lepiej do siebie pasowali.

użytkownik usunięty
telimena79

Z Ritą? cz to znaczy że Santiago i Rita się rozwiodą?

Alberto nie jestr ojcem Rity!!! Justo jest jej ojcem.(przynajmniej według danych na filmweb. Rita umrze! jak będzie jeszcze zona Santiaga. Alberto to ten starszy facet co do Ursuli udeżał, a teraz zaczyna do Lisabety, on ma córke która maltretuja i takie tam i to ona się zwiąże z Ascanio.

użytkownik usunięty
angielkaodszelera

E to nawet dobrze bo mi się ona podoba :D fajna jest, ale i tak jestem rozczarowana bo liczyłam, ze będzie z siostrą Santiaga to ich pierwsze spotkanie. A co się takiego wydarzy, że poślubi Vasca? I kiedy Camilla i Ricardo wyznają sobie miłość?. A jeśli chodzi o Lisabete to ja jej po prostu nie znoszę i nie chodzi mi że jest niewidoma tylko jej charakter po prostu nie lubię takich ludzi. Źle jej z oczu patrzy, bije od nich taka niechęć i wrogość

użytkownik usunięty

a co się takiego stanie że umrze? I czy Santiago w końcu pokocha swoją żonę? I czy Rita do końca będzie zazdrosna o Camille? Wiem, że ciągle pytam ale muszę wszystko wiedzieć wcześniej. :D

na jednej z wycieczek z Ursula, spadnie z konia (bo Alberto zrani konia). dozna powaznych obrazen wewnetrznych ze szybko po wypadku umrze. Santiaga nie pokocha Rity....a Rita raczej tak, dopiero na łóżu śmierci wyzna grzechy...I wiesz fajnie ze pytasz ale zanim zadasz kolejne pytanie, to poczytaj inne pytania i odpowiedzi bo to o co pytasz juz bylo pisane. A apropo wyznań to już jutro sobie coś nieco powiedza i juz pujdzie dosc szybko bo niebawem juz sie pobiorą.

użytkownik usunięty
angielkaodszelera

wiem, że było już to pytanie odnośnie Rity, ale zanim się zorientowałam to już napisałam moje pytania/ 4 marca jest nowe Świat Seriali więc poczytam sobie co będzie dalej i nie będę zawracać głowy.

użytkownik usunięty

A co się takiego stanie że Vasco będzie z siostrą Santiaga?

przykro mi ale juz nie pamiętam, dość dawno oglądałam ten serial i pamiętam ze się pobrali ale Vasco jej nie kochał. potem nawet ją zdradził z Ursulą ale po tym juz zaczął mądrzeć, zmieniać się na lepsze i zakochiwać w żonie

Jak coś to smialo pytaj, w świecie seriali nie zawsze wszystko napiszą. A ja nie lubie sie powtarzać przez co tak napisałam

użytkownik usunięty
angielkaodszelera

rozumiem nikt nie lubi się powtarzać jak będę miała pytania na pewno napiszę ;). Dzięki za odpowiedzi

użytkownik usunięty

Mam takie pytanie: Czy odnajdzie się dokument który wszyscy poszukują czy pojadą po jeszcze jedno zaświadczenie. Czy Don Corhe (nie wiem czy tak się pisze) da spokój Kamili jeśli tak to kiedy. i w jakim odcinku kuzynka Ricarda poślubi tego typa kumpla Don Corhe. Kiedy Ursula da spokój Ricardowi, ale taki na amen.

Wiesz wlasnie wrocilam do niemiec i juz nie mam polskich literek, to prosze o wyrozumialosc. jesli chodzi o dokument tak odnajdzie sie, trafi w rece vasco a ten cos z nim zrobi takiego ze kamila w pewnym momecie bedzie niewolnica ursuli...ale nie pamietm juz jak do tego dojdzie. niedlugo kamila bedzie chciala poslubic ricarda i beda musieli prosic o zgode don Corhe a ten wujedzie z prawem pierwszej nocy, wiec przy pomocy zony Corhe kamila i ricardo wezma potajemny slub i tak sie chyba skoncza jego zaloty bo sie skupi miedzy innymi na synu - santiago. w ktorym odcinku ursula poslubi alberto, musz sprawdzic ale juz nie dzis....wybacz ale musze sie zaklimatyzowac :) a spokuj ursula ricardowi taki na amen da w ostatnim odcinku.....choc on ja wczesniej przejzy ale...bedzie sie go czepiac do konca. pozdrawiam

użytkownik usunięty
angielkaodszelera

Dzięki za odpowiedź :) nie ma sprawy możesz nie odpisywać od razu rozumiem, że człowiek nie siedzi non stop przed kompem. A jeśli chodzi o syna Corhe to jak to się stało, że o nim się dowiedział. Wiem, że w pierwszym odcinku matka Santiaga chciała o tym powiedzieć jak Kamile zabrali. I jak Santiago na to wszystko zareaguje?

nie pamietam jak do tego doszlo. ale kojazy mi sie ze zona corhe cos juz podejzewa i bedzie drazyc temat, bo ma nadzieje ze matka santiago sie do tego przyzna poniewaz jest nadzieja ze santaiago bedzie lepszym panem niz jego ojciec i chyba dlatego wkoncu sie przyzna. ale niestety santiago troche odbije i stanie sie czarnym charakterkiem przez pewien czas i uprzykzy zycie kamili...

angielkaodszelera

piszac tu o ursuli caly czas mialam na mysli lisabete......:)

sprawdzilam...lisabeta wezmie slub z alberto w 78 odcinku

użytkownik usunięty
angielkaodszelera

A kiedy Kamila i Ricardo się pobiorą i kiedy Kamila będzie służącą Ursuli i jak długo? Jak się stanie że przestanie nią być??

Pobiora sie w 41 odcinku, zas sluzaca kamila sie stanie w 72 odcinku bedzie nia do 75. w 74 ricardo bedzie chcial ja wywiezc ale lisabeta odkryje podstep i sie nie uda. nastepnie don chorhe w 75 odcinku wzamian za to ze santiago zgodzi sie prawnie byc jego synem i byc jego nastepca da mu prezent w postaci wolnosci kamili. a ten na to przystanie. i lisabeta bedzie musiala ja wypuscic

użytkownik usunięty
angielkaodszelera

A KIM jest Ofelia? Nie oglądałam ostatnio odcinków, może już wcześniej została wspomniana ale nie pamiętam. I nie kojarzę jej

nie jest ona matka santiago? nie pytaj mnie prosze o to co sie w polskiej seri dzieje, bo ja jestem za granica i nie mam polskiej telewizji i jedynie moge ogladac to co w necie jest. a ostatni odcinek w necie jest z piatku...i przyznam ze nie sledze ich losow po polsku bo juz ogladalam, przegladam mniej wiecej na jakim etapie jest serial i od czasu do czasu tylko jak jest fajny odcinek obejrze

ocenił(a) serial na 10
angielkaodszelera

tak, Ofelia to matka Santiago.

użytkownik usunięty
Zbuntowana192

W ogóle nie poznałam tej aktorki na zdjęciu które zostało umieszczone na filmwebie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones