PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=459843}

Sidła namiętności

Pasión
8,0 784
oceny
8,0 10 1 784
Sidła namiętności
powrót do forum serialu Sidła namiętności

Najlepszy serial Televisy!

ocenił(a) serial na 10

Wszystko dopracowane do ostatniego szczegółu: zwarta akcja, przepiękny klimat niesamowita chemia miedzy głównymi bohaterami.
Colunga fascynujący jak nigdy dotąd, Susana Gonzalez piękna jak zawsze, do tego muzyka, która porywa od pierwszego taktu.
Chciałoby się oglądać bez końca

jmk_2

zbuntowani byli dużo lepsi

jmk_2

oj tak prawda...cudowna telcia

ocenił(a) serial na 10
jmk_2

Dla mnnie jedym telenowela telavisy, która mi się podobała. Inne są jakieś takie sztuczne. Tą po prostu uwielbiam.

ocenił(a) serial na 10
jmk_2

jest mega, jedna z najlepszych.
Para Camila&Ricardo super.

maitee

zgadzam się :)

ocenił(a) serial na 10
nunax4

Potwierdzam:P

jmk_2

UBUSTWIAM

pinkcasso

Mam pytanie w którym to wieku mogło byĆ ,bo chciałam znależĆ troche inf. o ubiorze ,meblach itp.

pinkcasso

akcja rozgrywała się w XVIII wieku

ocenił(a) serial na 10
marjo

Potwierdzam najlepszy serial Televisy! Niesamowita akcja fabuła się nie nudzi nie jest monotonna i plusem jest też, że telenovela się nie ciągnie przez nie wiadomo ile odcinków. Cudo. Dobrze również, że można do niego powracać na YouTubie i na Ipli. :)

ocenił(a) serial na 10
pinkcasso

średniowieczny meksyk :)

daria34

W Średniowieczu jeszcze nikt nie wiedział o Meksyku (poza
tubylcami) ;)

ocenił(a) serial na 9
jmk_2

owszem telcia bardzo fajna, ale Lisabetha :/ co za okropna kobieta, robila z siebie niewniątko, biedne, niewidome i pokrzywdzone a kawal z niej zdzi...y , calkowicie zasłużyła na koniec ktory ja spotkal...

ocenił(a) serial na 8
jmk_2

Telenowela jest nieziemska, udała się jak mało która. Colunga w roli El Antiliana wypadł świetnie. Podobała mi się też postać Jimeny. Poza aktorami godna uwagi jest również muzyka, piosenka z entrady jest bardzo fajna, szybko wpada w ucho. No i ten klimat dawnych czasów...

martyna029

Muzyka to była wisienka na torcie. Jeszcze bardziej podkręcała cudowny klimat. Naprawdę to była prawdziwa perełka, dopracowana do ostatniego szczegółu.

jmk_2

Oj nie, Colunga dla mnie na zawsze będzie najlepszy w Amor Real, tutaj telka bardzo fajna ale główna aktorka dla mnie dość słaba, szkoda, że nie obsadzili np Adeli. Sam pomysł i akcja ciekawe, ale dopiero jestem na 20 odc, zobaczymy co dalej

tunguskaXF

obejrzałam do końca i muszę przyznać, że to jedna z lepszych telek jakie widziałam, polecam :D ciekawa fabuła i akcja, z czasem nawet spodobała mi się aktorka grająca Camilę XD jedynie co mi nie podpasowało to SPOILER zakończenie dla Lisabetty - przesadzili z taką karą, babka zła i wredna i nie lubię jej, ale bez porównania z Albertem, który szybko stracił życie a ją skazali na powolną mękę.

tunguskaXF

Ja akurat mam alergię na Adelę, więc na pewno bym nie oglądała jej kolejnej roli, zagranej identycznie jak wszystkie poprzednie: morze łez, zero spontaniczności i wyraz wiecznego cierpienia na twarzy.

ocenił(a) serial na 10
jmk_2

Dla mnie najlepsza z najlepszych telenowel. Rewelacyjna gra Colungi i Susany. Chemia między nimi ogromna, aż ciarki przechodzą, gdy się na nich patrzy;-) Świetna postać Jimeny, takiej przyjaciółki chyba nie było w żadnej teli. Stosunkowo mało intryg, a co dla mnie najważniejsze, proci są ze sobą przez całą telkę, kochają się, nie zdradzają, nie mają innych partnerów, a przede wszystkim sobie ufają, a to rzadkość w telach. Nie ma niepotrzebnych, nudnych wątków, wszystko tu jest dopracowane na ostatni guzik. Bardzo lubię telenowele Carli Estrady, ale ta to jest mistrzostwo!
No i oczywiście muzyka, wspaniała!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones