PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=459843}

Sidła namiętności

Pasión
8,0 784
oceny
8,0 10 1 784
Sidła namiętności
powrót do forum serialu Sidła namiętności

Kolonialny Meksyk. Piękna Camila Darien w dniu swoich zaręczyn zostaje porwana i uwięziona przez lokalnego władcę. Dziewczynie udaje się zbiec, jednak trafia w ręce piratów, dowodzonych przez kapitana Ricarda. Przystojny pirat, mimo iż jest zauroczony młodą Camilą, postanawia sprzedać ją podczas targu niewolnikami bogatemu starcowi... Po latach Camila wraca w rodzinne strony jako zamożna kobieta. Od tej pory bohaterka musi zmierzyć się z targającymi nią namiętnościami. Jej serce jest rozdarte pomiędzy miłością, jaką ciągle darzy swojego niedoszłego męża Santiago, a płonącym uczuciem do Ricarda...

telimena79

Fabuła niby fajna, ale juz jakis czas temu ogladalam ten serial i jak lubilam Susanne Gonzales, tak teraz juz nie....nie polecam zbytno serialu aczkolwiek scieżka dzwiękowa jest mila dla ucha. Lepsze Amor Real tez Carly Estrady

ocenił(a) serial na 10
angielkaodszelera

A to już leciało wcześniej w TV, czy na Youtube oglądałaś??

telimena79

na You Tobe, ale znam hiszpański to mi troche łatwiej. Nie polecam ale sama oglądalam wiec....aczkolwiek drugi raz juz nie patrze

telimena79

O niebo lepsze od "Amor real" - Ciekawsza fabuła, no i Susana o wiele lepiej gra od Adeli. To jeden z najlepszych seriali, jakie ostatnio leciały. Tp pierwsza telenowela, którą obejrzałem bez opuszczenia jednego odcinka. Nie przypuszczałaem, że w Meksyku robią takie dobre filmy.

telimena79

Bez porównania lepsze od Amor Real. Zgadzam się, ze Pasion ma dużo ciekawszą akcję od Amor Real, i z tym, że Susana na głowę bije Adelę - zarówno pod względem gry, jak i urody. No i Fernando w tej teli jest dużo bardziej sexy ;)

ocenił(a) serial na 10
jomar

zgadzam się z wami - Pasion na pewno lepsze od Amor Real i żałuję, że przez post angielkiod szelera opuściłam pierwsze kilkanaście odcinków. Ale kiedy już zaczęłam oglądać nadrobiłam zaległości na YT i tak mnie wcisnęła ta tela w fotel, że nie opuściłam już ani jednego odcinka. No i dobrze, że nie gra tu ta smętna Adela z wystającymi zebami ;), bo pewnie tela wiele by straciła

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones