PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=556357}

Cinderella's Sister

Sin-de-rel-la Eon-ni
7,2 240
ocen
7,2 10 1 240
Sin de rel la Eon ni
powrót do forum serialu Sin-de-rel-la Eon-ni

Bardzo dobra drama ale..

użytkownik usunięty

Bardzo dobra drama ale troche mnie rozczarowała na końcu... wolałabym by fabuła potoczyła się w kierunku czegoś na wzór teledysku Yesunga do "It has to be you" ( http://www.youtube.com/watch?v=F_QcLVEonmE )
Ale ogólnie bardzo dobre aktorstwo Moon Geun-yeong i Seo Woo.. ba nawet Taec daje radę (jego zmiany akcentu-boskie), troche za dużo ryczenia(tak z 80% każdego odcinka?) co może zmęczyć, są lepsze i gorsze momenty ale można się wciągnąć.

ocenił(a) serial na 7

Gdyby dramę skrócić z 20 odc na 16 to akcja nie byłaby tak nużąca i płaczliwa - za to piękny ost nam dano na pocieszenie

Na początku byłam zachwycona ą dramą ale po ok. 7 odcinku każdy odcinek wydawał mi si taki sam :( A mogło być tak pięknie...
Zostało mi jeszcze 5 ostatnich, więc mam nadzieję że coś się poprawi :)
ps. Teledysk też mi się bardzo podoba, ma klimat taki jak te początkowe odcinki które mi się tak bardzo podobały :)

ocenił(a) serial na 7
kasia2409

zgadzam się, ostatnie odcinki oglądałam w przyspieszeniu, strasznie naciągana akcja....zaczęłam oglądać ze względu na OST Yesunga, niestety teledysk nijak ma się do dramy :(

ocenił(a) serial na 10

tez uwazam ze byla dosc dobra, ale lepiej byloby ja rzeczywiscie krócic bo troche sie miejscami dluzyla, przy czym denerwowala mnie Hyo-seon, ryk co druga scena a niestety z placzem tej aktorce nie do twarzy

ocenił(a) serial na 9

Popieram na początku drama naprawdę wciągneła mnie w akcje jaka się tam rozgrywała, a przy 10 odcinku mogłam już spokojnie spać, to samo tyczy się zakończenia ... takie nijakie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones