Sisi (2021)
Sisi: Sezon 1 Sisi Sezon 1, Odcinek 6
Odcinek Sisi (2021)

Odcinek 6

7,3 46
ocen
7,3 10 1 46
Sisi
powrót do forum s1e6

... ale dama dworu robiąca minetę Sisi na przeprosiny, która w dodatku jest w żałobie po śmierci córeczki to już dla mnie za wiele. Odpadam.

villemo75

Sam pomysł dobry . Sisi to postać tragiczna . Ogólnie kobieta zaburzona. Czytałam kilka biografii i to co ona wyprawiała to w głowie się nie mieści. Pamietam film o Sisi który pokochałam jako mała dziewczynka . Wtedy Sisi była dla mnie kimś pokroju Kopciuszka . W nowym serialu jedynie razi mnie zachowanie Franciszka i właśnie ta przyjaźń z prostytutką ( to jest jakiś kosmos ). Uważała , że cesarzowa jest postacią do której te fikcyjne , doklejane na sile sceny nie były potrzebne . Ona była na tyle ciekawa , że serial i bez takich „ kwiatków „ byłby bardzo Ok. Sceny sexu czy tez sam pomysł na erotykę bardzo na plus . Pierwszy raz historia opowiedziana po ludzku bez śmiesznej o ironio bajki typu „ cudownie było i nudno jak flaki z olejem „

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones