PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=770296}

Shame

Skam
8,1 29 130
ocen
8,1 10 1 29130
Skam
powrót do forum serialu Skam

Finał - opinie.

ocenił(a) serial na 9

Dla mnie odcinek dość zawodzący. Bardzo podobała mi się przemowa dla Sany i cała impreza, ale Julie jakby sama nie wiedziała, jak to zakończyć. I po co wręcz rozpoczynała wątek Vilde, który był najciekawszym elementem odcinka? Tak to nie dostaniemy jej sezonu i wielka szkoda. Ogólnie to serial uwielbiam, 4 sezon trochę się dłużył, ale jest fakt faktem najmądrzejszy.

Kierokat

Mi finał się bardzo podobał, lepiej zakończyć serial w dobrym stylu niż ciągnąc na siłę jak np Pamiętniki Wampirów czy Zagubieni ,ale to w sumie zupełnie inny typ serialu. Uważam że lepiej wiedzieć gdzie i jak się zakończy historię i mieć na nią pomysł, serial stał się wręcz kultowy i cały czas trzymał poziom. Słyszałam ,że miało być 8 sezonów a są 4. Ja uważam że zakończenie było bardzo fajne każda postać dostała swoje 5 minut, wątki są zakończone moim zdaniem. Serial zaczyna się i kończy przemową Jonasa. Najbardziej podoba mi się to że Jonas i Eva są razem, potrzebowali czasu aby odkryć kim są i w końcu odnaleźli siebie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones