PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=625611}

Skandal

Scandal
7,4 7 725
ocen
7,4 10 1 7725
Skandal
powrót do forum serialu Skandal

Olivia

ocenił(a) serial na 6

Na początku realna postać, intrygująca, mądra kobieta. Po 4rtym sezonie całkowicie przestałam ją lubić, ponieważ Stała się osobą tak nierzeczywistą. Jej związek z prezydetem i to ile on jest dla nien zrobić jest bardziej niż wkurzający biorąc pod uwagę jej arogancje. Jedyne co robi Olivia to chodzi, krzyczy i wymaga, bo uważa,że jest pełna władzy, A tak na prawde jest osobą puszczalską i grającą ludziom na emocjach. Myślę, że gdyby została na poziomie Olivi z początku serialu to cała fabuła podoboła by mi się bardziej.

ocenił(a) serial na 7
ruda047

Zgadzam się. W 7 sezonie jest zupełnie nieznośna wg mnie... A z drugiej strony może to celowy zabieg twórców - Olivia toczy wewnętrzną walkę między White hat a Command... Przynajmniej taką mam nadzieję - że ostatecznie White hat zwycięży :)

ruda047

Zgadzam się tak bardzo... Ona ciągle tylko chodzi i krzyczy na wszystkich, bo to przecież najlepsza sztuka perswazji! Jestem po kilku odcinkach piątego sezonu i to jest dla mnie hit - wypuściła ojca na wolność, człowieka, który zabił syna prezydenta i jej przyjaciela tylko po to, aby nie musiała wychodzić za Fitza... Najpierw sama się przyznała do romansu, a gdy to oznaczało, że małżeństwo jest jedyną opcją dla zachowania stanowiska Fitza wypuściła ojca, którego sama wtrąciła do więzienia. Bo nie jest gotowa bla bla bla. Sama nie wie czego chce, a to jej ciągłe latanie między Fitzem a Jake'iem powoli robi się nudne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones