PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10008177}

Skarb narodów: Na skraju historii

National Treasure: Edge of History
5,5 1 363
oceny
5,5 10 1 1363
Skarb narodów: Na skraju historii
powrót do forum serialu Skarb narodów: Na skraju historii

Słabe

ocenił(a) serial na 4

Trochę nie rozumiem dzisiejszych czasów. Po co oni znów robią kolejny serial dla nastolatków na podstawie serii, którą ludzie oglądali 15 lat temu. Przecież wiadomo, że Ci ludzie dorośli (czyli wydaje mi się, że dorośli ludzie powinni być ich docelowym targetem), a jeśli chcą robić coś podobnego to niech wymyślą coś co bazuje na tym samym ale pod inną nazwą. Nazwali serial "Skarb Narodów", są nawiązania do starych filmów ale wszystko zrobione pod nastolatków. Brakuje mi w tym logicznego myślenia. Już pomijam bardzo słaby scenariusz i bardzo słabą grę aktorską.

manq_filmweb

Moim zdaniem jest to celowy zabieg. Tytuł serialu ma skłonić do zainteresowania się tym dziełem fanów filmów, czyli tak jak mówisz już obecnie dorosłe osoby. Natomiast styl i wydźwięk serialu jest młodzieżowy, po to by przyciągnąć młodzież nieznającą filmów. Jak największa grupa odbiorców.

ocenił(a) serial na 4
xxmati96xx

No ok to mnie zainteresowali tak, że w połowie drugiego odcinka zacząłem przewijać i trzeciego nie mam zamiaru oglądać.

użytkownik usunięty
manq_filmweb

Wiesz, już pal licho, jaka grupa wiekowa jest targetem. Ale po prostu treść tego serialu jest słaba i mnie on bardzo rozczarował, a wyczekiwałem na niego z dużą ciekawością.

manq_filmweb

Ten sposob działania niestety jest dosc czesto stosowany przez "tworcow" w dzisiejszych czasach. Tragedia.

ocenił(a) serial na 6
manq_filmweb

Dokładnie, spodziewałam się czegoś dużo lepszego a tutaj w sumie dzieciaki rozwiązują zagadki. Bardziej mi się skojarzyło z jakimś Scooby doo niż skarb narodów. Do tego dużo głupich scen, kiepska gra aktorska (główna bohaterka, ta ruda), ogólnie słaba fabuła i nudna. Do tego nie wyjaśniony koniec

manq_filmweb

Ciężko się zgodzić z tymi wszystkimi złymi komentarzami. Rozumiem napisać to o nowym Matrix.. ale to jest serial który moim zdaniem wciąga, trzyma napięcie, trochę przewidywalny ale czasy się zmieniają a my musimy się dostosować do nowych trendów. Czy dla dzieci czy dorosłych ciężko powiedzieć mi się podobał moim rodzicom również wszyscy znaliśmy wcześniejsze produkcję skarbu narodów i odświeżyliśmy je sobie przed serialem. Serial do obejrzenia , nie zachwytu ale na pewno do odchaczenia i czekania na sezon 2 :)

arek_beza

No to się nie doczekasz :) Skasowali go

manq_filmweb

Obejrzałem jeden odcinek. Przypomina trochę seriale przygodowe sprzed 20 lat. Niby powinien być to komplement. Tyle że wygląda jak te gorsze seriale sprzed 20 lat ;D No niby jest tajemnica, zagadki, ale jakoś kurde nie przemawia to do mnie. Jako serial w tle się może i sprawdzi. Ale ogólnie takie 5-6/10. Ale obejrzałem to z dubbingiem, który totalnie psuje odbiór. Nie pasuje do postaci. Mam wrażenie że dubbing jest, a co innego sie dzieje na ekranie.

ocenił(a) serial na 7
toyminator

To może włącz napisy?

ocenił(a) serial na 5
manq_filmweb

Jesteśmy z synem po trzech odcinkach serialu, może nie jest super ale trzyma poziom. Gra aktorska faktycznie nie najwyższych lotów. Taki trochę w typie Walt Disney przedstawia jak za dawnych lat w TV w weekend.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones