Skazana (2021)
Skazana: Sezon 1 Skazana Sezon 1, Odcinek 8
Odcinek Skazana (2021)

Odcinek 8

44m
7,6 415
ocen
7,6 10 1 415
Skazana
powrót do forum s1e8

"Aluta, powiedz mi co ty taki G.I. Joe jesteś, co?
Ja rozumiem, że nadzieja jest matką głupich, a tobie akurat daleko do tego. Ty odwalisz kitę, a ja będę musiała tutaj sprzątać.
A Ty co się śmiejesz głupia kretynko (do osadzonej obok). Zobaczysz ta sobie pożre żyły, na śmierć, jak jakiś wampir, a nas klątwą dopadnie, zobaczysz i chłopacy będą cię z kołkiem twardym gonić, żeby ci w serce wbić, a nie tam, gdzie byś najbardziej chciała".

ocenił(a) serial na 10
whitefinch

Pati jest świetna, chyba najlepsza rola, a jej relacja z Alicją dużo dodaje serialowi

ocenił(a) serial na 9
whitefinch

Teksty w tym serialu mnie czasem pozytywnie rozwalały, naprawdę śmiałam się w głos, rola Pati naprawdę świetnie przygotowana i jeszcze lepiej zagrana. Czekam na kolejny sezon, bardzo jestem ciekawa rozwoju wydarzeń.

ocenił(a) serial na 8
whitefinch

podobał mi się ten duet, widać było, że Pati to dobra dziewczyna, chociaż Mazur nie do końca na początku jej ufała potem fajnie sie zgrały

ocenił(a) serial na 8
whitefinch

Pati sama nie wytrzymała tego tekstu i zaczęła się śmiać :) To była bardzo fajna scena w tym serialu, jedna z moich ulubionych :)

ocenił(a) serial na 8
Kangi_Sunka

mam nadzieję ,że Pati pojawi się także w drugim sezonie, Adamska super wykreowała tą rolę

ocenił(a) serial na 3
koralRap2

Adamska super przerysował ta rolę .

ocenił(a) serial na 8
whitefinch

Czytając ten cytat, słyszę jak Pati to mówi .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones