PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=737421}
7,4 4 711
ocen
7,4 10 1 4711
Skazane
powrót do forum serialu Skazane

a ja coś przeczuwam, że głównym mankamentem będą dialogi... poczekamy, zobaczymy, ocenimy. zapowiada się nie najgorzej, Piotr Głowacki na pokładzie, jakżeby inaczej, może coś w końcu polsatowskiego będzie na poziomie, bo stacja kojarzy mi się głównie z gwiazdami to tańczącymi, to skaczącymi do wody no i z mięsnym jeżem...

Gemo

Spoko się zapowiada

Gemo

Moim zdaniem będzie jak zwykle, nudno i mdło, bez ciekawych postaci, bez ciekawych wydarzeń, będę niby opowiadać "dramatyczną" historię ludzi i ich losy, które nikogo nie poruszą.

Spidey_

tego nie wiemy...

Spidey_

Serial na brytyjskiej licencji (a ci słyną z dobrych scenariuszy) to możliwe (jeśli nie pozmieniali zanadto), że wyjdzie O.K. ;)

pixi222

Wlasnie skonczylam ogladac angielską wersje. Szkoda ze tylko 10 odc, serial wciągający

bawol13

Aaa a oglądałaś z napisami?
Ja nie mogę znaleźć online :(

Spidey_

Moim zdaniem pier dolisz

Gemo

Mam zamiar oglądać i przekonać się, czy Polsat już całkiem upadł. Mam nadzieję, że ten serial będzie miłą odskocznią od tych wszystkich nudnych serialików z du.py wziętych, programów kulinarnych, gwiazd zaliczających gleby na parkiecie, skaczących na dechę do wody.
Zwiastuny są w porządku. Jaka okaże się reszta? We'll see.

Bonesss

Zwiastuny są zrobione po amerykancku i to słabo moim zdaniem.

Spidey_

Trochę tak, da się wyczuć tę amerykańską nutę. Ale przecież to jeszcze nie oznacza katastrofy ;)

Gemo

Piotr Głowacki?? no proszę Cię, ten marny aktorzyna z "pierwszej miłości" już ja lepiej potrafię grać

fanzlalka

mnie też ostatnio nie zachwyca, ale bardziej piłem do tego, że żaden film czy serial nie może się bez niego obyć

Gemo

mnie on w ogóle nie zachwyca, żeby nie napisać "drażni" , ale fakt wszędzie musi się pokazać swój "pysk" :-) chodźby na chwilę

ocenił(a) serial na 6
fanzlalka

gdyby był słaby dla większości to pewnie by go nie brali,bo oglądalność by spadła. Ostatnio ma na swoim koncie filmów i tam pewnie dobrze grał to i do tego go wzięli.

Mites

nie sądzę - jakiś czas temu tak samo Karolaka było pewno-pojawiał się wszędzie?? dosłownie!!!! i co może on jest dobrym aktorem!??właśnie Ci dobrzy aktorzy typu A. Seweryn, Żebrowski, Peszek, Stuhr, Gajos czy z młodego pokolenia T. Schuchardt " nie pojawiają się wszędzie" bo to o nich reżyserzy zabiegają a nie na odwrót jak w przypadku pana P. Głowackiego

fanzlalka

Dajcie juz sobie siana z tym wiecznym pianiem nad Gajosem, Stuhrem, żeby wyjść na znawców kina! Ogladasz coś więcej niz Pierwsza milość? Widzialas jakies filmy z Glowackim? Widzialas go w teatrze?Widzialas film 80 mln, gdzie grał tak, że krytykom czapki z glow pospadały?Widzialas go w Dziewczynie z szafy, Bogach, za ktora dostał nagrodę Orła? To jeden z najlepszych aktorow mlodego pokolenia!Za rolę w 80 milionach otrzymał statuetkę Złotej Kaczki. Grał u Agnieszki Holland, ktora słynie z tego, że nawet do epizodow zatrudnia najlepszych. Tak samo gral o smarzowskiego, a u niego graja najlepsi. Za rolę w filmie "Dziewczyna z szafy" dostał nagrodę dla najlepszego polskiego aktora młodego pokolenia, no ale co tam krytycy, ty sie lepiej znasz.

milenasy

nie oglądam bolka i lolka oraz Spongeboba, co dalszego komentarza, daruje sobie, zbyt dużo jadu no ale u polaka to norma....

żegnam

milenasy

Ja akurat Głowackiego lubię, choć nie da się ukryć, że ostatnio go trochę za dużo. Nie zgodzę się jednak z tym, że jak grał u Smarzowskiego to jest wyznacznik tego że jest dobry, bo "Smarzowski zatrudnia najlepszych". Znam się trochę na twórczości Smarzowskiego, pisałem licencjat na ten temat i on z cała pewnością nie zatrudnia najlepszych. Smarzowski ma swoje grono aktorów, których bierze do każdego filmu. Ok, są w tym gronie aktorzy dobrzy czy nawet bardzo dobrzy tacy jak Marian Dziędziel, Arkadiusz Jakubik, Marcin Dorociński, Agata Kulesza, Kinga Preiss, ale zatrudnia tez przeciętniaków takich jak np: Robert Wabich, Lech Dyblik (choć Dyblik już lepszy) czy Izabela Kuna. Więc to jest akurat średni wyznacznik.

ocenił(a) serial na 9
milenasy

Z ust mi to wyjąłeś. Każdy znaffffca aktorstwa widzę ze ogląda Pierwsza Miłość :D

ocenił(a) serial na 9
fanzlalka

Różnica pomiędzy Głowackim a Karolakiem jest taka, że Głowacki w każdej roli kreuje inna postać zaś Karolak w każdej roli jest ta sama postacią . Dlatego moim zdaniem ten pierwszy może grać WSZĘDZIE, bo tworząc co i rusz nowa brawurową postac nie powoduje że jesteśmy nim znudzeni, a wręcz przeciwnie - jesteśmy wciąż jego ciekawi. Dla mnie jest geniuszem i do tego świetnym facetem (oceniam po wywiadach i jego wypowiedziach, klasa sama w sobie)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones