PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=750071}

Skazany na śmierć: Sequel

Prison Break: Sequel
7,6 19 090
ocen
7,6 10 1 19090
Skazany na śmierć: Sequel
powrót do forum serialu Skazany na śmierć: Sequel

Whip

ocenił(a) serial na 9

Czy nie uważacie , że serialowy Whip to jedna z najbardziej polubionych postaci tego sezonu. Widać, że scenarzyści zrobili z niego naprawdę ciekawą postać.
Miał chłopak charyzmę i dosyć dobrze wypadł przy znanej obsadzie. Nie da się go nie polubić. A poza tym miał swoje momenty. Świetnie wypadł w piątym odcinku kiedy pokazał, że też się liczy i wiele potrafi. No i w finale pokazał, że grał nieco mniej niż zwykle zagrał najlepiej z całej obsady. Jego śmierć najbardziej wzruszająca w całej serii. Aż żal się patrzyło, że najmłodszy z ekipy Scofielfa umiera. Scofield nie wiele się wzruszył. I liczył się dla niego tylko ten Jacob. A przecież Whip był zawsze blisko niego. Scofield niejednokrotnie mówił, że jest dla niego przyjacielem i ufa mu tak jak Lincowi i pozwala mu umrzeć. Nawet nie zorganizował mu pogrzebu. Co to za przyjaciel? Przecież tak naprawdę Whip nikogo nie miał. Serial zakończony jego pogrzebem byłby najlepszy a nie jak zwykle łagodnie i szczęśliwie. Mam nadzieję, że aktor odgrywający tę postać dostanie swój remake i poznamy naszego bohatera we wcześniejszych czasach. Dużo się mówiło o jego postaci o dwóch innych więzieniach no i mogliby pokazać jak Michael go potem wyciąga z tego Ozark gdzie siedział za przypadkowe morderstwo.

ocenił(a) serial na 10
joan19

4 sezon skończył się tym że zjechali sie na grób Scofielda , więc może chcieli uniknąc kolejnego takiego wrażenia tym razem w sezonie piątym.

Dodatkowo Whip genialny w tym sezonie , a relacja z T-Bagiem mistrzowska . Żal że nie poświęcili kogoś innego.

ocenił(a) serial na 10
joan19

Poza tym że wątek Whipa zakończyli chamsko, to żal mi Teddego, od 2 sezonów co nie zrobi i jakby się nie chciał zmienić to i tak na końcu ląduje w Fox River. Tym razem dodatkowo zabili mu syna :/
Ja też chciałbym zobaczyć jakiś sezon z wcześniejszymi przygodami Michasia i Whipa lub samego Michasia odbijającego Pana od modeli.

ocenił(a) serial na 4
joan19

Dla mnie był strasznie drętwy, a przy Knepperze wypadł naprawdę cienko. Postać zupełnie niepotrzebna a ta historia że jest synem T-baga to porażka.

joan19

Jedna z najfajniejszych postaci w całym serialu, nawet nie wiem czy na teraz nie moja ulubiona. Po pierwszych odcinkach jakoś mnie te nowe twarzy nie porywały, ale Whip z czasem bardzo mnie do siebie przekonał jak i sam aktor. Jego sceny z Bagwellem to istne mistrzostwo, najlepsze połączenie w tym sezonie bez wątpienia. Scenarzyści mają ode mnie minus za uśmiercenie tej postaci, a jeśli będzie 6 sezon to mają drugi bo znowuż jego sceny z Bagwellem byłyby świetne.

NoToJazda

T-Bag i Whip faktycznie byli świetni - najbarwniejsze postacie w tym sezonie. Ale nie uważacie, że Whip tak na prawdę nie zginął?? Tak sobie myślę, że skoro Scofield miał ślepaki w swojej broni, to Whip również? Zwróćcie uwagę, że Whip został zabity ze swojej broni – tej którą blondyna mu zabrała i schowała ... Może to wszystko było udawane...

ocenił(a) serial na 7
krec_olek

Uważam dokładnie, tak samo. To było udawane, bo musieli doprowadzić T-Baga do więzienia, żeby ten zabił Jakoba. To było zaplanowane od początku na pewno. Młody żyje, a 6 sezon rozpocznie się od wizyty u ojca w więzieniu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones