PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=236096}

Skazany na śmierć

Prison Break
7,6 218 196
ocen
7,6 10 1 218196
6,9 12
ocen krytyków
Skazany na śmierć
powrót do forum serialu Skazany na śmierć

Kac poserialowy

ocenił(a) serial na 10

Po zakończeniu dobrego serialu lub książki zawsze czuję pustkę. Bohaterowie byli moim przyjaciółmi, byliśmy razem w różnych miejscach i przeżywaliśmy wspólni wzloty i upadki. Za to właśnie nienawidzę seriali i książek, że pokocham je, a one się kończą w najmniej odpowiednim momencie. Sprawia to niemal fizyczny ból, nie myślę o niczym innym tylko o moich bohaterach. Są to chwile oderwane od rzeczywistości w których chcę trwać. Czuje, że mam poserialowego kaca . Taka otchłań rozpaczy dopadłam mnie po Breaking Bad i po Prison break. I co zrobiłam ? Skatowałam się kolejny raz oglądając je od nowa... Siedzę i nie wiem co mam ze sobą zrobić...

BellaEJ

Ah... to naturalne, po dobrej książce która zawsze się kiedyś kończy (dobrze, źle lub ma otwarte zakończenie) pozostajemy w takim zawieszeniu emocjonalnym. Najważniejsze jest że coś przeżyliśmy, bo wyobraź sobie że nigdy ich nie poznałaś (to byłaby dopiero pustka). A tutaj taka wspaniała i niepowtarzalna historia którą mieliśmy okazję i przyjemność śledzić nam się trafiła. W każdym razie w pełni rozumiem. Niestety nic nie trwa wiecznie i musimy iść dalej, oczywiście zawsze pamiętając.... to, co dobre.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones